
Tinker: kontry a build v Dota 2
Tinker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tinker
Start
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 24 minBoots of Travel
- 16 minTranquil Boots
- 16 minArcane Boots
Během hry
- 8 minKaya
- 12 minBlink Dagger
- 19 minAether Lens
- 22 minKaya and Sange
- 23 minAghanim's Scepter
- 30 minBlack King Bar
- 31 minEul's Scepter of Divinity
- 36 minWind Waker
Talenty
- Laser s rozsahem 250 100 %-0.25s z trvání resetu Rearm 0 %25
- +60 k poškození rakety Deploy Turrets 0 %-0.5s z doby vyvolávání Keen Conveyance 100 %20
- +100 ke vzdálenosti odstrčení Tinkera od Deploy Turrets 0 %+50 k poškození zásahem Laser 100 %15
- +1.0s k trvání March of the Machines 6 %+10% k redukci spotřeb/ztrát many 95 %10
Pořadí schopností
- úr. 7March of the Machines
- úr. 10Laser
- úr. 15Deploy Turrets
- Pozice 2: Prostřední linka92 %
Silní proti Tinker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 59,4 % | 1 024 | |
| +3,6% | 56,9 % | 2 816 | |
| +3,4% | 51,7 % | 329 | |
| +3,1% | 54,1 % | 772 | |
| +2,9% | 57,2 % | 304 | |
| +2,6% | 55,4 % | 186 | |
| +2,6% | 56,7 % | 1 156 | |
| +2,6% | 54,7 % | 512 | |
| +2,3% | 56,5 % | 699 | |
| +2,1% | 56,9 % | 350 | |
| +2,0% | 59,0 % | 273 | |
| +1,9% | 54,5 % | 1 508 |
Tinker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,0% | 51,9 % | 337 | |
| +4,3% | 52,9 % | 947 | |
| +3,6% | 51,3 % | 599 | |
| +3,5% | 52,5 % | 1 103 | |
| +3,2% | 52,0 % | 542 | |
| +3,1% | 48,5 % | 2 322 | |
| +2,9% | 50,7 % | 649 | |
| +2,6% | 50,7 % | 875 | |
| +2,5% | 50,8 % | 824 | |
| +2,5% | 47,6 % | 1 144 | |
| +2,4% | 51,5 % | 1 045 | |
| +2,3% | 47,6 % | 1 025 |
S kým je Tinker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 47,8 % | 651 | |
| +3,8% | 51,9 % | 108 | |
| +3,2% | 48,2 % | 492 | |
| +2,9% | 47,8 % | 644 | |
| +2,9% | 52,3 % | 472 | |
| +2,8% | 48,6 % | 875 | |
| +2,7% | 45,3 % | 1 430 | |
| +2,6% | 48,1 % | 1 190 | |
| +2,6% | 48,8 % | 561 | |
| +2,5% | 51,5 % | 759 | |
| +2,3% | 51,0 % | 355 | |
| +2,2% | 48,1 % | 183 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











