
Tinker: kontry a build v Dota 2
Tinker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tinker
Start
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 24 minBoots of Travel
- 16 minTranquil Boots
- 16 minArcane Boots
Během hry
- 8 minKaya
- 12 minBlink Dagger
- 19 minAether Lens
- 22 minKaya and Sange
- 23 minAghanim's Scepter
- 30 minBlack King Bar
- 31 minEul's Scepter of Divinity
- 36 minWind Waker
Talenty
- Laser s rozsahem 250 100 %-0.25s z trvání resetu Rearm 0 %25
- +60 k poškození rakety Deploy Turrets 0 %-0.5s z doby vyvolávání Keen Conveyance 100 %20
- +100 ke vzdálenosti odstrčení Tinkera od Deploy Turrets 0 %+50 k poškození zásahem Laser 100 %15
- +1.0s k trvání March of the Machines 6 %+10% k redukci spotřeb/ztrát many 95 %10
Pořadí schopností
- úr. 7March of the Machines
- úr. 10Laser
- úr. 15Deploy Turrets
- Pozice 2: Prostřední linka95 %
Silní proti Tinker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 54,4 % | 147 | |
| +4,1% | 51,2 % | 342 | |
| +3,9% | 56,5 % | 643 | |
| +3,6% | 52,6 % | 361 | |
| +3,5% | 67,6 % | 74 | |
| +3,4% | 56,7 % | 289 | |
| +3,2% | 52,6 % | 831 | |
| +3,1% | 52,3 % | 333 | |
| +3,0% | 51,3 % | 398 | |
| +2,5% | 54,3 % | 1 115 | |
| +2,5% | 54,8 % | 502 | |
| +2,4% | 59,4 % | 160 |
Tinker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 54,3 % | 92 | |
| +4,8% | 58,2 % | 388 | |
| +4,6% | 54,6 % | 588 | |
| +4,5% | 54,1 % | 854 | |
| +3,4% | 61,4 % | 166 | |
| +3,4% | 52,3 % | 354 | |
| +3,2% | 53,9 % | 345 | |
| +3,2% | 54,4 % | 940 | |
| +3,0% | 57,7 % | 435 | |
| +3,0% | 58,8 % | 148 | |
| +2,8% | 51,4 % | 731 | |
| +2,8% | 55,0 % | 407 |
S kým je Tinker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 62,6 % | 326 | |
| +4,3% | 58,7 % | 126 | |
| +3,9% | 56,8 % | 759 | |
| +3,6% | 54,5 % | 393 | |
| +3,3% | 51,8 % | 218 | |
| +3,1% | 54,3 % | 867 | |
| +3,1% | 56,0 % | 791 | |
| +2,8% | 52,3 % | 598 | |
| +2,7% | 56,4 % | 381 | |
| +2,6% | 54,1 % | 739 | |
| +2,6% | 53,7 % | 484 | |
| +2,5% | 50,0 % | 98 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











