
Legion Commander: kontry a build v Dota 2
Legion Commander v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Legion Commander
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Gauntlets of Strength
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 14 minBlink Dagger
- 16 minBlade Mail
- 29 minBlack King Bar
- 30 minCrystalys
- 33 minAghanim's Scepter
- 36 minAssault Cuirass
- 36 minDaedalus
Talenty
- +100% k lifestealu Moment of Courage 100 %Cooldown Duel je po výhře snížen o 30s 0 %25
- +0.75s k trvání Duel 0 %-1 útok pro spuštění Moment of Courage 100 %20
- +40 k regeneraci zdraví Press the Attack 24 %+35 k poškození za hrdinu Overwhelming Odds 76 %15
- -2s z cooldownu Overwhelming Odds 100 %+1 k brnění Outfight Them! 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Overwhelming Odds
- úr. 10Moment of Courage
- úr. 15Press the Attack
- Pozice 3: Vedlejší linka94 %
Silní proti Legion Commander
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 52,8 % | 322 | |
| +5,9% | 55,7 % | 774 | |
| +5,2% | 57,4 % | 296 | |
| +5,2% | 56,1 % | 643 | |
| +4,7% | 54,6 % | 2 269 | |
| +4,6% | 55,2 % | 480 | |
| +4,1% | 48,9 % | 903 | |
| +3,9% | 51,6 % | 721 | |
| +3,7% | 52,9 % | 1 307 | |
| +3,7% | 51,2 % | 965 | |
| +3,6% | 53,0 % | 474 | |
| +3,6% | 51,1 % | 1 045 |
Legion Commander je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 59,4 % | 1 015 | |
| +4,8% | 55,9 % | 653 | |
| +4,3% | 57,8 % | 232 | |
| +3,5% | 63,9 % | 108 | |
| +3,4% | 59,3 % | 501 | |
| +3,3% | 50,8 % | 699 | |
| +3,1% | 55,4 % | 1 567 | |
| +3,0% | 55,3 % | 2 389 | |
| +2,6% | 54,9 % | 335 | |
| +2,6% | 56,5 % | 2 004 | |
| +2,5% | 52,1 % | 2 789 | |
| +2,5% | 58,1 % | 806 |
S kým je Legion Commander silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 60,0 % | 822 | |
| +4,3% | 56,0 % | 1 500 | |
| +4,1% | 56,3 % | 1 249 | |
| +3,5% | 54,6 % | 2 078 | |
| +3,3% | 59,2 % | 120 | |
| +2,8% | 58,3 % | 761 | |
| +2,7% | 53,7 % | 1 964 | |
| +2,6% | 52,4 % | 962 | |
| +2,6% | 54,0 % | 544 | |
| +2,4% | 57,1 % | 638 | |
| +2,3% | 45,1 % | 1 322 | |
| +2,2% | 56,7 % | 746 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











