
Dark Seer: kontry a build v Dota 2
Dark Seer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Dark Seer
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Quelling Blade
- Magic Stick
Boty
- 11 minArcane Boots
- 26 minGuardian Greaves
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 7 minSoul Ring
- 9 minHelm of the Dominator
- 21 minBlink Dagger
- 22 minShiva's Guard
- 29 minAghanim's Scepter
- 32 minBlack King Bar
Talenty
- 2 nabití Ion Shell 23 %Surge s rozsahem 350 77 %25
- -40s z cooldownu Wall of Replica 31 %+50 k pošk. Ion Shell za sekundu 69 %20
- +75 k rozsahu Vacuum 82 %-1.5s z cooldownu Surge 18 %15
- +15% k poškození repliky Wall of Replica 29 %+65 k rozsahu Ion Shell 71 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Ion Shell
- úr. 10Surge
- úr. 15Vacuum
- Pozice 3: Vedlejší linka64 %
- Pozice 4: Support18 %
- Pozice 5: Hard Support11 %
Silní proti Dark Seer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 61,7 % | 167 | |
| +4,6% | 54,5 % | 178 | |
| +4,5% | 52,7 % | 112 | |
| +4,1% | 53,9 % | 293 | |
| +4,1% | 56,4 % | 291 | |
| +4,0% | 57,8 % | 516 | |
| +3,7% | 53,0 % | 151 | |
| +3,3% | 61,0 % | 241 | |
| +3,1% | 53,1 % | 209 | |
| +3,0% | 59,3 % | 381 | |
| +2,8% | 58,9 % | 112 | |
| +2,8% | 54,3 % | 164 |
Dark Seer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 58,8 % | 165 | |
| +5,5% | 53,4 % | 116 | |
| +4,5% | 53,9 % | 232 | |
| +4,1% | 57,0 % | 179 | |
| +3,7% | 48,4 % | 490 | |
| +3,6% | 54,0 % | 50 | |
| +3,5% | 51,4 % | 767 | |
| +3,4% | 45,6 % | 79 | |
| +3,3% | 58,9 % | 129 | |
| +3,3% | 55,8 % | 113 | |
| +3,2% | 49,0 % | 104 | |
| +3,1% | 57,3 % | 131 |
S kým je Dark Seer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 51,1 % | 90 | |
| +3,7% | 55,0 % | 171 | |
| +3,5% | 59,7 % | 134 | |
| +3,3% | 63,6 % | 66 | |
| +2,8% | 57,8 % | 102 | |
| +2,6% | 52,3 % | 346 | |
| +2,6% | 53,3 % | 137 | |
| +2,6% | 65,3 % | 95 | |
| +2,4% | 58,5 % | 41 | |
| +2,4% | 52,9 % | 484 | |
| +2,2% | 52,3 % | 474 | |
| +2,2% | 49,2 % | 59 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











