
Sand King: kontry a build v Dota 2
Sand King v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Sand King
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Gauntlets of Strength
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPhase Boots
- 9 minArcane Boots
- 35 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minBracer
- 2 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 12 minBlink Dagger
- 19 minAghanim's Scepter
- 30 minCrystalys
Talenty
- +125 k poškození útoku Stinger 45 %35% zpomalení a šance na minutí Sand Storm 55 %25
- -3s z cooldownu Burrowstrike 6 %+6 pulzů Epicenter 94 %20
- +25 k pošk. Sand Storm za sekundu 63 %+200 k dosahu Burrowstrike 37 %15
- +12% ke zpomalení Stinger 58 %+100 k rozsahu výbuchu Caustic Finale 42 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Sand Storm
- úr. 10Burrowstrike
- úr. 15Stinger
- Pozice 3: Vedlejší linka48 %
- Pozice 4: Support22 %
- Pozice 2: Prostřední linka14 %
- Pozice 5: Hard Support13 %
Silní proti Sand King
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 61,4 % | 290 | |
| +3,0% | 53,2 % | 363 | |
| +2,7% | 54,2 % | 705 | |
| +2,7% | 56,5 % | 147 | |
| +2,5% | 54,3 % | 414 | |
| +2,4% | 54,2 % | 144 | |
| +2,4% | 59,0 % | 200 | |
| +2,3% | 54,7 % | 667 | |
| +2,1% | 50,0 % | 284 | |
| +2,1% | 50,0 % | 234 | |
| +2,1% | 53,0 % | 215 | |
| +2,0% | 53,4 % | 1 281 |
Sand King je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,9% | 56,4 % | 110 | |
| +6,2% | 51,0 % | 98 | |
| +6,2% | 50,4 % | 113 | |
| +4,9% | 56,8 % | 199 | |
| +4,4% | 51,6 % | 62 | |
| +3,8% | 50,9 % | 287 | |
| +3,8% | 50,3 % | 362 | |
| +3,6% | 52,5 % | 701 | |
| +3,2% | 48,0 % | 702 | |
| +3,0% | 55,9 % | 59 | |
| +2,9% | 51,9 % | 426 | |
| +2,8% | 54,9 % | 326 |
S kým je Sand King silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 57,7 % | 227 | |
| +5,5% | 55,3 % | 141 | |
| +5,1% | 55,7 % | 140 | |
| +4,9% | 57,3 % | 110 | |
| +3,5% | 41,4 % | 29 | |
| +3,3% | 54,2 % | 930 | |
| +3,3% | 51,1 % | 711 | |
| +3,0% | 54,2 % | 72 | |
| +3,0% | 54,7 % | 464 | |
| +2,6% | 54,4 % | 408 | |
| +2,6% | 51,3 % | 228 | |
| +2,3% | 55,5 % | 321 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











