
Chaos Knight: kontry a build v Dota 2
Chaos Knight v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Chaos Knight
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 13 minArmlet of Mordiggian
- 17 minEcho Sabre
- 19 minBlink Dagger
- 23 minYasha
- 27 minManta Style
Talenty
- +10% k šanci na spuštění Chaos Strike 54 %-125% z poškození utrženého iluzí Phantasm 46 %25
- +0.6s k min./max. době omráčení Chaos Bolt 28 %Reality Rift prorážející imunitu vůči debuffům 72 %20
- +30% k lifestealu Chaos Strike 64 %+225 ke vzdálenosti přitažení Reality Rift 36 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Chaos Strike
- úr. 10Reality Rift
- úr. 15Chaos Bolt
- Pozice 3: Vedlejší linka72 %
- Pozice 1: Bezpečná linka23 %
Silní proti Chaos Knight
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,7% | 54,2 % | 179 | |
| +5,3% | 50,2 % | 235 | |
| +5,3% | 58,2 % | 2 138 | |
| +5,2% | 51,8 % | 1 078 | |
| +5,2% | 65,1 % | 212 | |
| +5,1% | 52,7 % | 565 | |
| +5,1% | 50,5 % | 778 | |
| +4,6% | 55,4 % | 177 | |
| +4,5% | 55,1 % | 771 | |
| +4,2% | 53,5 % | 752 | |
| +4,2% | 57,0 % | 128 | |
| +4,2% | 55,9 % | 474 |
Chaos Knight je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 57,0 % | 549 | |
| +4,1% | 55,9 % | 424 | |
| +4,1% | 56,0 % | 416 | |
| +3,9% | 50,5 % | 1 858 | |
| +3,4% | 51,7 % | 1 345 | |
| +3,3% | 56,2 % | 1 271 | |
| +3,3% | 54,2 % | 2 622 | |
| +3,3% | 55,5 % | 642 | |
| +3,2% | 57,0 % | 486 | |
| +3,0% | 54,6 % | 974 | |
| +2,9% | 55,7 % | 569 | |
| +2,9% | 51,2 % | 336 |
S kým je Chaos Knight silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 56,3 % | 359 | |
| +4,8% | 47,7 % | 1 385 | |
| +4,5% | 53,5 % | 269 | |
| +4,3% | 52,7 % | 222 | |
| +4,0% | 51,3 % | 318 | |
| +3,8% | 58,0 % | 162 | |
| +3,6% | 56,6 % | 670 | |
| +2,7% | 50,7 % | 219 | |
| +2,6% | 56,6 % | 544 | |
| +2,6% | 54,9 % | 1 508 | |
| +2,6% | 54,7 % | 2 878 | |
| +2,6% | 51,7 % | 1 212 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











