
Outworld Destroyer: kontry a build v Dota 2
Outworld Destroyer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Outworld Destroyer
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Mantle of Intelligence
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 1 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 14 minWitch Blade
- 18 minBlink Dagger
- 26 minHurricane Pike
- 31 minBlack King Bar
- 32 minAghanim's Scepter
Talenty
- +1.5% k poškození dle výše many Arcane Orb 38 %-60s z cooldownu Sanity's Eclipse 62 %25
- -10s z cooldownu Objurgation 0 %+12% k ukradené maně dle max. hodnoty Astral Imprisonment 100 %20
- +5% k obnovené maně dle max. hodnoty Essence Flux 0 %+0.8% z moment. many na rychlost pohybu 100 %15
- +100 k dosahu Astral Imprisonment 35 %+200 bodů many 65 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Astral Imprisonment
- úr. 10Arcane Orb
- úr. 15Objurgation
- Pozice 2: Prostřední linka96 %
Silní proti Outworld Destroyer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 55,1 % | 2 592 | |
| +5,0% | 56,2 % | 363 | |
| +4,9% | 52,5 % | 539 | |
| +4,8% | 58,0 % | 429 | |
| +4,7% | 50,3 % | 873 | |
| +4,2% | 51,8 % | 282 | |
| +4,1% | 48,3 % | 495 | |
| +4,0% | 53,1 % | 2 539 | |
| +3,9% | 46,8 % | 1 217 | |
| +3,7% | 55,1 % | 1 039 | |
| +3,6% | 53,5 % | 995 | |
| +3,4% | 58,9 % | 302 |
Outworld Destroyer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 60,9 % | 87 | |
| +4,4% | 58,8 % | 342 | |
| +4,2% | 56,0 % | 582 | |
| +3,9% | 59,3 % | 1 675 | |
| +3,8% | 56,7 % | 1 167 | |
| +3,6% | 57,4 % | 2 238 | |
| +3,6% | 58,3 % | 1 034 | |
| +3,4% | 60,6 % | 1 295 | |
| +3,3% | 58,0 % | 808 | |
| +2,9% | 61,3 % | 1 407 | |
| +2,7% | 57,8 % | 3 561 | |
| +2,7% | 61,0 % | 374 |
S kým je Outworld Destroyer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 55,0 % | 903 | |
| +3,3% | 62,6 % | 1 008 | |
| +2,7% | 54,9 % | 384 | |
| +2,6% | 56,2 % | 851 | |
| +2,4% | 52,2 % | 1 414 | |
| +2,2% | 53,3 % | 836 | |
| +1,9% | 55,7 % | 1 909 | |
| +1,8% | 54,6 % | 2 103 | |
| +1,7% | 51,0 % | 674 | |
| +1,7% | 51,4 % | 391 | |
| +1,7% | 55,8 % | 2 065 | |
| +1,6% | 56,2 % | 625 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











