
Troll Warlord: kontry a build v Dota 2
Troll Warlord v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Troll Warlord
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 8 minPower Treads
- 9 minPhase Boots
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 21 minSange and Yasha
- 27 minBlack King Bar
- 30 minSkull Basher
Talenty
- Whirling Axes prorážející imunitu vůči debuffům 12 %Battle Trance aplikující silné odstranění 88 %25
- Battle Trance poskytující rychlost útoku spojencům 36 %+160 k poškození Whirling Axes 64 %20
- +4 k rychlosti útoku za sečtení Fervor 61 %+1s k trvání Battle Trance 39 %15
- +2.5s k trvání debuffu Whirling Axes 20 %+20 k rychlosti pohybu Berserker's Rage 81 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Whirling Axes (na dálku)
- úr. 10Fervor
- úr. 14Berserker's Rage
- Pozice 1: Bezpečná linka89 %
Silní proti Troll Warlord
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 54,7 % | 384 | |
| +5,6% | 57,5 % | 339 | |
| +5,0% | 54,4 % | 228 | |
| +4,9% | 51,4 % | 257 | |
| +4,3% | 50,8 % | 506 | |
| +4,2% | 51,8 % | 411 | |
| +4,1% | 51,7 % | 389 | |
| +3,5% | 54,0 % | 1 074 | |
| +3,3% | 51,4 % | 319 | |
| +3,3% | 54,8 % | 290 | |
| +3,2% | 52,1 % | 560 | |
| +3,2% | 52,2 % | 186 |
Troll Warlord je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +9,0% | 56,6 % | 136 | |
| +8,5% | 61,8 % | 759 | |
| +6,3% | 58,4 % | 1 272 | |
| +5,8% | 55,0 % | 980 | |
| +5,7% | 59,4 % | 387 | |
| +4,9% | 60,4 % | 111 | |
| +4,6% | 58,6 % | 729 | |
| +4,2% | 61,2 % | 309 | |
| +4,1% | 52,7 % | 818 | |
| +4,0% | 54,5 % | 402 | |
| +3,5% | 51,2 % | 166 | |
| +3,3% | 54,7 % | 455 |
S kým je Troll Warlord silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 54,0 % | 163 | |
| +4,1% | 55,1 % | 432 | |
| +3,8% | 58,4 % | 303 | |
| +3,2% | 55,4 % | 413 | |
| +3,0% | 52,9 % | 344 | |
| +2,7% | 55,9 % | 707 | |
| +2,4% | 55,8 % | 1 184 | |
| +2,3% | 53,5 % | 275 | |
| +2,3% | 53,3 % | 1 126 | |
| +2,1% | 53,3 % | 482 | |
| +2,1% | 55,4 % | 186 | |
| +2,1% | 51,5 % | 136 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











