
Windranger: kontry a build v Dota 2
Windranger v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Windranger
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Magic Stick
- Sentry Ward
Boty
- 12 minArcane Boots
- 15 minPower Treads
- 42 minBoots of Travel
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 3 minNull Talisman
- 4 minBracer
- 7 minRing of Basilius
- 7 minUrn of Shadows
- 13 minEssence Distiller
- 20 minMaelstrom
- 24 minBlink Dagger
- 24 minOrchid Malevolence
- 35 minBlack King Bar
Talenty
- Powershot popravující nepřátele pod 16% max. zdraví 48 %Zabití při Focus Fire snižující cooldown o 16s 52 %25
- +0.75s k trvání spoutání Shackleshot 39 %-10% z redukce poškození Focus Fire 61 %20
- +40 k max. rychlosti pohybu Tailwind 46 %-15% z redukce Powershot za nepřítele 54 %15
- +1s k trvání zpomalení Powershot 23 %+0.75s k trvání Windrun 77 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Powershot
- úr. 11Windrun
- úr. 15Shackleshot
- Pozice 4: Support29 %
- Pozice 1: Bezpečná linka27 %
- Pozice 2: Prostřední linka19 %
- Pozice 3: Vedlejší linka15 %
- Pozice 5: Hard Support10 %
Silní proti Windranger
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 58,6 % | 418 | |
| +3,2% | 51,4 % | 1 622 | |
| +3,0% | 57,3 % | 562 | |
| +2,7% | 61,3 % | 93 | |
| +2,6% | 57,1 % | 2 383 | |
| +2,4% | 52,6 % | 234 | |
| +2,4% | 48,6 % | 2 577 | |
| +2,3% | 52,1 % | 4 256 | |
| +1,8% | 53,1 % | 1 887 | |
| +1,7% | 50,9 % | 1 073 | |
| +1,7% | 51,2 % | 1 226 | |
| +1,7% | 55,2 % | 1 160 |
Windranger je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 57,3 % | 912 | |
| +3,7% | 53,4 % | 1 652 | |
| +2,5% | 55,0 % | 811 | |
| +2,4% | 53,8 % | 1 397 | |
| +2,4% | 52,1 % | 1 178 | |
| +2,3% | 52,9 % | 3 529 | |
| +2,2% | 50,2 % | 4 362 | |
| +2,2% | 48,4 % | 552 | |
| +2,1% | 52,8 % | 1 091 | |
| +2,1% | 48,1 % | 295 | |
| +2,0% | 54,8 % | 1 158 | |
| +2,0% | 50,6 % | 1 619 |
S kým je Windranger silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 58,8 % | 578 | |
| +3,3% | 50,0 % | 1 422 | |
| +3,2% | 52,0 % | 98 | |
| +3,2% | 57,0 % | 251 | |
| +3,0% | 54,9 % | 823 | |
| +2,8% | 52,0 % | 587 | |
| +2,4% | 53,3 % | 883 | |
| +2,2% | 48,3 % | 472 | |
| +2,2% | 47,9 % | 449 | |
| +2,1% | 50,9 % | 1 550 | |
| +2,0% | 49,9 % | 527 | |
| +1,8% | 52,5 % | 1 027 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











