
Windranger: kontry a build v Dota 2
Windranger v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Windranger
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Magic Stick
- Sentry Ward
Boty
- 12 minArcane Boots
- 15 minPower Treads
- 42 minBoots of Travel
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 3 minNull Talisman
- 4 minBracer
- 7 minRing of Basilius
- 7 minUrn of Shadows
- 13 minEssence Distiller
- 20 minMaelstrom
- 24 minBlink Dagger
- 24 minOrchid Malevolence
- 35 minBlack King Bar
Talenty
- Powershot popravující nepřátele pod 16% max. zdraví 48 %Zabití při Focus Fire snižující cooldown o 16s 52 %25
- +0.75s k trvání spoutání Shackleshot 39 %-10% z redukce poškození Focus Fire 61 %20
- +40 k max. rychlosti pohybu Tailwind 46 %-15% z redukce Powershot za nepřítele 54 %15
- +1s k trvání zpomalení Powershot 23 %+0.75s k trvání Windrun 77 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Powershot
- úr. 11Windrun
- úr. 15Shackleshot
- Pozice 4: Support33 %
- Pozice 2: Prostřední linka32 %
- Pozice 5: Hard Support14 %
- Pozice 1: Bezpečná linka13 %
Silní proti Windranger
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,3% | 53,7 % | 637 | |
| +3,0% | 51,8 % | 1 431 | |
| +2,2% | 55,2 % | 11 942 | |
| +2,0% | 54,4 % | 4 743 | |
| +2,0% | 57,2 % | 1 078 | |
| +1,9% | 51,9 % | 2 055 | |
| +1,8% | 52,9 % | 1 660 | |
| +1,6% | 52,3 % | 3 497 | |
| +1,5% | 55,5 % | 2 263 | |
| +1,3% | 56,3 % | 7 917 | |
| +1,3% | 51,2 % | 807 | |
| +1,3% | 45,9 % | 5 879 |
Windranger je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 48,0 % | 712 | |
| +2,7% | 59,6 % | 151 | |
| +2,5% | 50,7 % | 4 357 | |
| +2,4% | 49,8 % | 1 158 | |
| +2,2% | 51,3 % | 1 623 | |
| +1,9% | 51,9 % | 5 504 | |
| +1,8% | 51,1 % | 2 489 | |
| +1,7% | 54,2 % | 2 121 | |
| +1,7% | 44,6 % | 845 | |
| +1,4% | 53,5 % | 1 829 | |
| +1,4% | 47,6 % | 8 718 | |
| +1,3% | 50,0 % | 2 186 |
S kým je Windranger silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 52,3 % | 132 | |
| +3,4% | 54,6 % | 754 | |
| +2,8% | 48,5 % | 582 | |
| +2,6% | 49,6 % | 657 | |
| +2,3% | 55,3 % | 642 | |
| +2,2% | 51,0 % | 1 086 | |
| +2,1% | 48,8 % | 1 889 | |
| +2,1% | 50,1 % | 371 | |
| +2,1% | 49,4 % | 2 030 | |
| +2,1% | 46,0 % | 1 276 | |
| +2,0% | 51,1 % | 1 532 | |
| +1,9% | 46,3 % | 2 272 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











