
Windranger: kontry a build v Dota 2
Windranger v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Windranger
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Magic Stick
- Sentry Ward
Boty
- 12 minArcane Boots
- 15 minPower Treads
- 42 minBoots of Travel
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 3 minNull Talisman
- 4 minBracer
- 7 minRing of Basilius
- 7 minUrn of Shadows
- 13 minEssence Distiller
- 20 minMaelstrom
- 24 minBlink Dagger
- 24 minOrchid Malevolence
- 35 minBlack King Bar
Talenty
- Powershot popravující nepřátele pod 16% max. zdraví 48 %Zabití při Focus Fire snižující cooldown o 16s 52 %25
- +0.75s k trvání spoutání Shackleshot 39 %-10% z redukce poškození Focus Fire 61 %20
- +40 k max. rychlosti pohybu Tailwind 46 %-15% z redukce Powershot za nepřítele 54 %15
- +1s k trvání zpomalení Powershot 23 %+0.75s k trvání Windrun 77 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Powershot
- úr. 11Windrun
- úr. 15Shackleshot
- Pozice 2: Prostřední linka34 %
- Pozice 4: Support28 %
- Pozice 5: Hard Support15 %
- Pozice 1: Bezpečná linka13 %
- Pozice 3: Vedlejší linka11 %
Silní proti Windranger
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 58,4 % | 185 | |
| +3,3% | 54,6 % | 529 | |
| +3,1% | 58,8 % | 497 | |
| +2,9% | 57,8 % | 1 797 | |
| +2,8% | 56,9 % | 360 | |
| +2,7% | 55,6 % | 1 104 | |
| +2,6% | 49,4 % | 247 | |
| +2,4% | 56,8 % | 1 251 | |
| +2,4% | 51,7 % | 484 | |
| +2,3% | 52,1 % | 1 390 | |
| +2,1% | 54,1 % | 822 | |
| +2,0% | 55,7 % | 1 349 |
Windranger je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 53,6 % | 537 | |
| +3,9% | 56,4 % | 997 | |
| +2,8% | 49,7 % | 2 099 | |
| +2,7% | 49,9 % | 1 914 | |
| +2,7% | 55,0 % | 575 | |
| +2,6% | 52,2 % | 1 300 | |
| +2,5% | 65,8 % | 73 | |
| +2,5% | 48,9 % | 1 124 | |
| +2,4% | 53,6 % | 617 | |
| +2,2% | 53,6 % | 758 | |
| +2,2% | 49,0 % | 571 | |
| +2,1% | 59,7 % | 139 |
S kým je Windranger silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 53,6 % | 153 | |
| +3,6% | 50,7 % | 446 | |
| +3,0% | 54,7 % | 2 293 | |
| +2,8% | 50,4 % | 714 | |
| +2,4% | 49,1 % | 336 | |
| +2,3% | 51,0 % | 149 | |
| +2,2% | 53,7 % | 587 | |
| +2,1% | 47,3 % | 537 | |
| +2,0% | 51,6 % | 473 | |
| +2,0% | 49,5 % | 733 | |
| +1,9% | 46,5 % | 439 | |
| +1,9% | 53,0 % | 232 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











