
Windranger: kontry a build v Dota 2
Windranger v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Windranger
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Magic Stick
- Sentry Ward
Boty
- 12 minArcane Boots
- 15 minPower Treads
- 42 minBoots of Travel
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 3 minNull Talisman
- 4 minBracer
- 7 minRing of Basilius
- 7 minUrn of Shadows
- 13 minEssence Distiller
- 20 minMaelstrom
- 24 minBlink Dagger
- 24 minOrchid Malevolence
- 35 minBlack King Bar
Talenty
- Powershot popravující nepřátele pod 16% max. zdraví 48 %Zabití při Focus Fire snižující cooldown o 16s 52 %25
- +0.75s k trvání spoutání Shackleshot 39 %-10% z redukce poškození Focus Fire 61 %20
- +40 k max. rychlosti pohybu Tailwind 46 %-15% z redukce Powershot za nepřítele 54 %15
- +1s k trvání zpomalení Powershot 23 %+0.75s k trvání Windrun 77 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Powershot
- úr. 11Windrun
- úr. 15Shackleshot
- Pozice 4: Support32 %
- Pozice 2: Prostřední linka27 %
- Pozice 1: Bezpečná linka19 %
- Pozice 5: Hard Support13 %
- Pozice 3: Vedlejší linka10 %
Silní proti Windranger
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 54,2 % | 733 | |
| +2,6% | 52,3 % | 6 791 | |
| +2,1% | 52,9 % | 6 118 | |
| +2,0% | 52,0 % | 2 376 | |
| +1,9% | 46,5 % | 6 835 | |
| +1,8% | 53,0 % | 6 185 | |
| +1,8% | 55,5 % | 3 004 | |
| +1,7% | 50,3 % | 8 544 | |
| +1,7% | 50,5 % | 3 673 | |
| +1,7% | 51,0 % | 3 264 | |
| +1,7% | 53,4 % | 12 093 | |
| +1,6% | 52,7 % | 13 793 |
Windranger je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 51,2 % | 906 | |
| +3,0% | 49,0 % | 625 | |
| +3,0% | 51,8 % | 2 584 | |
| +2,8% | 51,1 % | 2 913 | |
| +2,6% | 45,0 % | 1 061 | |
| +2,6% | 58,2 % | 536 | |
| +2,5% | 51,8 % | 5 692 | |
| +2,4% | 51,6 % | 2 166 | |
| +2,4% | 51,7 % | 1 830 | |
| +2,4% | 54,7 % | 2 457 | |
| +2,1% | 51,9 % | 4 927 | |
| +2,1% | 48,7 % | 12 594 |
S kým je Windranger silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,6% | 47,8 % | 2 647 | |
| +2,5% | 46,7 % | 403 | |
| +2,3% | 50,6 % | 801 | |
| +2,3% | 50,1 % | 1 815 | |
| +2,2% | 48,6 % | 1 060 | |
| +2,2% | 47,9 % | 1 430 | |
| +2,1% | 51,7 % | 3 151 | |
| +2,0% | 53,2 % | 521 | |
| +1,8% | 48,7 % | 3 811 | |
| +1,8% | 46,3 % | 201 | |
| +1,8% | 47,8 % | 1 286 | |
| +1,7% | 47,3 % | 2 115 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











