
Tusk: kontry a build v Dota 2
Tusk v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tusk
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 8 minTranquil Boots
- 12 minArcane Boots
- 13 minPhase Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 8 minRing of Basilius
- 18 minBlink Dagger
Talenty
- Ice Shards zpomalující o 50% a udílející 110 pošk./s 0 %12% šance na spuštění Walrus PUNCH! 100 %25
- -6s z cooldownu Snowball 73 %+75% ke krit. poškození Walrus PUNCH! 27 %20
- +325 bodů zdraví 37 %+120 k základnímu poškození Snowball 63 %15
- +2s k trvání debuffu Tag Team 18 %+0.75s k době omráčení Walrus PUNCH! 82 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Tag Team
- úr. 10Snowball
- úr. 14Ice Shards
- Pozice 4: Support43 %
- Pozice 5: Hard Support38 %
- Pozice 3: Vedlejší linka11 %
Silní proti Tusk
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 60,8 % | 212 | |
| +4,7% | 56,5 % | 1 465 | |
| +3,9% | 58,3 % | 561 | |
| +3,8% | 46,7 % | 169 | |
| +2,6% | 56,3 % | 579 | |
| +2,6% | 50,1 % | 431 | |
| +2,6% | 52,8 % | 595 | |
| +2,6% | 53,9 % | 919 | |
| +2,3% | 53,4 % | 1 316 | |
| +2,3% | 55,0 % | 1 395 | |
| +2,3% | 51,3 % | 1 773 | |
| +2,3% | 51,6 % | 1 223 |
Tusk je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 49,5 % | 1 048 | |
| +3,6% | 49,2 % | 3 410 | |
| +3,6% | 48,5 % | 1 687 | |
| +3,0% | 50,3 % | 567 | |
| +2,9% | 53,3 % | 1 288 | |
| +2,9% | 49,8 % | 492 | |
| +2,9% | 50,5 % | 2 585 | |
| +2,7% | 55,5 % | 831 | |
| +2,6% | 54,5 % | 932 | |
| +2,5% | 51,6 % | 742 | |
| +2,1% | 48,7 % | 3 903 | |
| +2,0% | 52,6 % | 1 408 |
S kým je Tusk silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 52,2 % | 912 | |
| +3,3% | 52,0 % | 870 | |
| +3,3% | 49,7 % | 585 | |
| +3,3% | 51,0 % | 239 | |
| +3,2% | 47,7 % | 1 198 | |
| +3,1% | 48,8 % | 1 429 | |
| +2,9% | 54,4 % | 493 | |
| +2,7% | 50,4 % | 1 268 | |
| +2,7% | 54,7 % | 563 | |
| +2,5% | 50,4 % | 1 043 | |
| +2,4% | 53,5 % | 2 539 | |
| +2,4% | 42,7 % | 2 934 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











