
Tusk: kontry a build v Dota 2
Tusk v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tusk
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 8 minTranquil Boots
- 12 minArcane Boots
- 13 minPhase Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 8 minRing of Basilius
- 18 minBlink Dagger
Talenty
- Ice Shards zpomalující o 50% a udílející 110 pošk./s 0 %12% šance na spuštění Walrus PUNCH! 100 %25
- -6s z cooldownu Snowball 73 %+75% ke krit. poškození Walrus PUNCH! 27 %20
- +325 bodů zdraví 37 %+120 k základnímu poškození Snowball 63 %15
- +2s k trvání debuffu Tag Team 18 %+0.75s k době omráčení Walrus PUNCH! 82 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Tag Team
- úr. 10Snowball
- úr. 14Ice Shards
- Pozice 5: Hard Support45 %
- Pozice 4: Support41 %
Silní proti Tusk
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 50,4 % | 131 | |
| +4,5% | 56,6 % | 113 | |
| +4,2% | 57,9 % | 572 | |
| +4,1% | 57,1 % | 840 | |
| +3,7% | 50,7 % | 746 | |
| +3,7% | 53,2 % | 1 318 | |
| +3,4% | 54,9 % | 1 077 | |
| +3,1% | 58,1 % | 384 | |
| +3,1% | 55,4 % | 605 | |
| +3,0% | 54,2 % | 1 475 | |
| +3,0% | 55,6 % | 886 | |
| +3,0% | 53,5 % | 647 |
Tusk je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 50,9 % | 1 189 | |
| +3,7% | 51,2 % | 965 | |
| +3,5% | 53,4 % | 684 | |
| +3,3% | 51,6 % | 570 | |
| +3,2% | 55,3 % | 284 | |
| +3,1% | 50,3 % | 445 | |
| +3,1% | 53,7 % | 1 077 | |
| +2,6% | 53,9 % | 492 | |
| +2,6% | 52,9 % | 497 | |
| +2,4% | 56,6 % | 286 | |
| +2,3% | 51,6 % | 368 | |
| +2,3% | 48,1 % | 1 630 |
S kým je Tusk silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 52,4 % | 311 | |
| +4,1% | 56,3 % | 520 | |
| +3,5% | 50,4 % | 546 | |
| +3,3% | 54,8 % | 186 | |
| +2,7% | 52,7 % | 564 | |
| +2,7% | 53,5 % | 669 | |
| +2,6% | 51,9 % | 561 | |
| +2,6% | 47,5 % | 566 | |
| +2,6% | 53,8 % | 169 | |
| +2,5% | 53,4 % | 1 348 | |
| +2,5% | 58,8 % | 272 | |
| +2,3% | 46,9 % | 1 002 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











