
Tusk: kontry a build v Dota 2
Tusk v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tusk
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 8 minTranquil Boots
- 12 minArcane Boots
- 13 minPhase Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 8 minRing of Basilius
- 18 minBlink Dagger
Talenty
- Ice Shards zpomalující o 50% a udílející 110 pošk./s 0 %12% šance na spuštění Walrus PUNCH! 100 %25
- -6s z cooldownu Snowball 73 %+75% ke krit. poškození Walrus PUNCH! 27 %20
- +325 bodů zdraví 37 %+120 k základnímu poškození Snowball 63 %15
- +2s k trvání debuffu Tag Team 18 %+0.75s k době omráčení Walrus PUNCH! 82 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Tag Team
- úr. 10Snowball
- úr. 14Ice Shards
- Pozice 4: Support41 %
- Pozice 5: Hard Support32 %
- Pozice 3: Vedlejší linka18 %
Silní proti Tusk
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 66,7 % | 27 | |
| +4,8% | 58,6 % | 203 | |
| +4,7% | 60,9 % | 501 | |
| +4,6% | 54,1 % | 37 | |
| +4,3% | 62,5 % | 72 | |
| +3,9% | 59,9 % | 142 | |
| +3,3% | 62,9 % | 143 | |
| +3,2% | 58,9 % | 151 | |
| +3,1% | 57,3 % | 131 | |
| +3,0% | 59,3 % | 140 | |
| +2,9% | 58,7 % | 63 | |
| +2,7% | 54,7 % | 201 |
Tusk je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 55,5 % | 110 | |
| +4,0% | 52,2 % | 297 | |
| +3,4% | 51,8 % | 56 | |
| +3,3% | 49,0 % | 449 | |
| +3,0% | 53,9 % | 193 | |
| +2,9% | 49,6 % | 123 | |
| +2,7% | 51,9 % | 239 | |
| +2,6% | 47,8 % | 209 | |
| +2,4% | 54,4 % | 136 | |
| +2,3% | 48,2 % | 83 | |
| +2,3% | 49,2 % | 510 | |
| +2,2% | 46,2 % | 292 |
S kým je Tusk silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 57,3 % | 178 | |
| +4,2% | 50,7 % | 136 | |
| +4,1% | 50,0 % | 128 | |
| +3,5% | 44,5 % | 339 | |
| +3,4% | 47,4 % | 38 | |
| +3,3% | 46,2 % | 199 | |
| +3,3% | 53,1 % | 162 | |
| +2,8% | 48,3 % | 149 | |
| +2,7% | 50,4 % | 409 | |
| +2,4% | 51,3 % | 224 | |
| +2,2% | 44,6 % | 168 | |
| +2,2% | 46,7 % | 90 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











