
Monkey King: kontry a build v Dota 2
Monkey King v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Monkey King
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 7 minPower Treads
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 10 minPerseverance
- 12 minDiffusal Blade
- 14 minEcho Sabre
- 15 minBattle Fury
- 20 minDesolator
- 28 minBlack King Bar
Talenty
- -1 vyžadovaný zásah Jingu Mastery 12 %Dodatečný kruh válečníků Wukong's Command 89 %25
- Neodstranitelná Jingu Mastery 9 %+60% ke krit. pošk. Boundless Strike 91 %20
- Nulový cooldown Primal Spring 12 %+110 k poškození Jingu Mastery 88 %15
- +300 k dosahu Tree Dance 76 %+0.2s k době omráčení Boundless Strike 24 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Jingu Mastery
- úr. 11Boundless Strike
- úr. 14Tree Dance
- Pozice 1: Bezpečná linka54 %
- Pozice 2: Prostřední linka29 %
Silní proti Monkey King
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 63,2 % | 285 | |
| +4,9% | 57,6 % | 165 | |
| +3,9% | 56,5 % | 214 | |
| +3,9% | 51,0 % | 145 | |
| +3,8% | 56,2 % | 891 | |
| +3,5% | 55,8 % | 430 | |
| +3,1% | 57,9 % | 2 308 | |
| +2,9% | 57,2 % | 3 899 | |
| +2,8% | 58,5 % | 130 | |
| +2,5% | 59,5 % | 625 | |
| +2,4% | 56,0 % | 686 | |
| +2,3% | 58,4 % | 1 320 |
Monkey King je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,8% | 55,5 % | 479 | |
| +5,7% | 53,2 % | 1 011 | |
| +4,9% | 45,5 % | 246 | |
| +4,9% | 52,9 % | 399 | |
| +3,9% | 47,3 % | 1 260 | |
| +3,9% | 48,9 % | 1 139 | |
| +3,4% | 47,4 % | 591 | |
| +3,2% | 53,9 % | 152 | |
| +3,0% | 48,3 % | 1 179 | |
| +2,8% | 48,4 % | 1 359 | |
| +2,8% | 55,6 % | 297 | |
| +2,7% | 49,8 % | 325 |
S kým je Monkey King silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 49,1 % | 159 | |
| +3,8% | 47,5 % | 282 | |
| +3,4% | 48,4 % | 639 | |
| +3,4% | 50,1 % | 709 | |
| +3,1% | 47,2 % | 4 144 | |
| +3,0% | 48,4 % | 1 220 | |
| +2,9% | 48,1 % | 318 | |
| +2,6% | 44,3 % | 958 | |
| +2,6% | 48,0 % | 1 147 | |
| +2,5% | 44,5 % | 146 | |
| +2,3% | 50,5 % | 204 | |
| +2,2% | 51,7 % | 271 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











