
Monkey King: kontry a build v Dota 2
Monkey King v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Monkey King
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 7 minPower Treads
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 10 minPerseverance
- 12 minDiffusal Blade
- 14 minEcho Sabre
- 15 minBattle Fury
- 20 minDesolator
- 28 minBlack King Bar
Talenty
- -1 vyžadovaný zásah Jingu Mastery 12 %Dodatečný kruh válečníků Wukong's Command 89 %25
- Neodstranitelná Jingu Mastery 9 %+60% ke krit. pošk. Boundless Strike 91 %20
- Nulový cooldown Primal Spring 12 %+110 k poškození Jingu Mastery 88 %15
- +300 k dosahu Tree Dance 76 %+0.2s k době omráčení Boundless Strike 24 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Jingu Mastery
- úr. 11Boundless Strike
- úr. 14Tree Dance
- Pozice 1: Bezpečná linka61 %
- Pozice 2: Prostřední linka28 %
Silní proti Monkey King
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 60,6 % | 221 | |
| +4,7% | 58,8 % | 391 | |
| +4,4% | 69,6 % | 69 | |
| +4,4% | 54,1 % | 61 | |
| +4,4% | 69,2 % | 117 | |
| +4,1% | 56,0 % | 168 | |
| +4,0% | 56,3 % | 64 | |
| +3,9% | 61,0 % | 313 | |
| +3,6% | 59,6 % | 572 | |
| +3,5% | 55,5 % | 732 | |
| +3,3% | 55,4 % | 298 | |
| +2,7% | 56,3 % | 368 |
Monkey King je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 51,8 % | 112 | |
| +5,2% | 54,8 % | 480 | |
| +5,1% | 53,8 % | 186 | |
| +4,2% | 52,9 % | 121 | |
| +4,1% | 41,6 % | 101 | |
| +3,7% | 52,6 % | 559 | |
| +3,6% | 57,1 % | 177 | |
| +3,5% | 51,3 % | 312 | |
| +3,0% | 55,6 % | 320 | |
| +3,0% | 46,8 % | 709 | |
| +2,7% | 49,4 % | 806 | |
| +2,7% | 50,4 % | 583 |
S kým je Monkey King silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 62,4 % | 109 | |
| +4,3% | 51,4 % | 627 | |
| +3,4% | 53,0 % | 134 | |
| +3,3% | 50,0 % | 32 | |
| +3,2% | 52,9 % | 191 | |
| +2,9% | 52,3 % | 478 | |
| +2,5% | 48,4 % | 122 | |
| +2,4% | 50,5 % | 957 | |
| +2,3% | 53,4 % | 223 | |
| +2,2% | 48,5 % | 136 | |
| +2,2% | 50,0 % | 112 | |
| +2,1% | 47,2 % | 375 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











