
Monkey King: kontry a build v Dota 2
Monkey King v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Monkey King
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 7 minPower Treads
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 10 minPerseverance
- 12 minDiffusal Blade
- 14 minEcho Sabre
- 15 minBattle Fury
- 20 minDesolator
- 28 minBlack King Bar
Talenty
- -1 vyžadovaný zásah Jingu Mastery 12 %Dodatečný kruh válečníků Wukong's Command 89 %25
- Neodstranitelná Jingu Mastery 9 %+60% ke krit. pošk. Boundless Strike 91 %20
- Nulový cooldown Primal Spring 12 %+110 k poškození Jingu Mastery 88 %15
- +300 k dosahu Tree Dance 76 %+0.2s k době omráčení Boundless Strike 24 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Jingu Mastery
- úr. 11Boundless Strike
- úr. 14Tree Dance
- Pozice 1: Bezpečná linka44 %
- Pozice 2: Prostřední linka31 %
- Pozice 3: Vedlejší linka13 %
Silní proti Monkey King
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 61,4 % | 127 | |
| +4,3% | 50,9 % | 53 | |
| +4,1% | 56,3 % | 190 | |
| +3,5% | 53,8 % | 1 025 | |
| +3,5% | 63,2 % | 76 | |
| +2,7% | 58,7 % | 416 | |
| +2,7% | 57,8 % | 173 | |
| +2,5% | 55,5 % | 317 | |
| +2,5% | 53,1 % | 386 | |
| +2,5% | 36,4 % | 44 | |
| +2,4% | 55,1 % | 225 | |
| +2,3% | 57,9 % | 527 |
Monkey King je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 58,9 % | 90 | |
| +5,2% | 49,7 % | 185 | |
| +4,4% | 54,3 % | 269 | |
| +4,0% | 50,0 % | 314 | |
| +4,0% | 49,8 % | 261 | |
| +3,7% | 42,0 % | 112 | |
| +3,3% | 53,6 % | 267 | |
| +3,2% | 49,6 % | 706 | |
| +2,9% | 49,5 % | 111 | |
| +2,9% | 53,1 % | 147 | |
| +2,9% | 50,1 % | 857 | |
| +2,7% | 43,3 % | 779 |
S kým je Monkey King silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 52,8 % | 309 | |
| +3,2% | 51,1 % | 92 | |
| +3,1% | 52,6 % | 470 | |
| +3,1% | 44,2 % | 52 | |
| +3,0% | 54,0 % | 335 | |
| +2,9% | 52,9 % | 240 | |
| +2,5% | 52,9 % | 471 | |
| +2,4% | 48,7 % | 113 | |
| +2,3% | 48,1 % | 243 | |
| +2,2% | 52,3 % | 426 | |
| +2,2% | 52,1 % | 497 | |
| +2,1% | 49,7 % | 396 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











