
Monkey King: kontry a build v Dota 2
Monkey King v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Monkey King
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 7 minPower Treads
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 10 minPerseverance
- 12 minDiffusal Blade
- 14 minEcho Sabre
- 15 minBattle Fury
- 20 minDesolator
- 28 minBlack King Bar
Talenty
- -1 vyžadovaný zásah Jingu Mastery 12 %Dodatečný kruh válečníků Wukong's Command 89 %25
- Neodstranitelná Jingu Mastery 9 %+60% ke krit. pošk. Boundless Strike 91 %20
- Nulový cooldown Primal Spring 12 %+110 k poškození Jingu Mastery 88 %15
- +300 k dosahu Tree Dance 76 %+0.2s k době omráčení Boundless Strike 24 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Jingu Mastery
- úr. 11Boundless Strike
- úr. 14Tree Dance
- Pozice 1: Bezpečná linka61 %
- Pozice 2: Prostřední linka27 %
Silní proti Monkey King
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 57,8 % | 147 | |
| +6,1% | 59,5 % | 343 | |
| +4,3% | 57,4 % | 462 | |
| +3,7% | 55,4 % | 166 | |
| +3,3% | 58,9 % | 1 952 | |
| +3,1% | 58,4 % | 1 309 | |
| +3,1% | 54,4 % | 2 149 | |
| +3,1% | 57,0 % | 2 679 | |
| +2,9% | 54,2 % | 539 | |
| +2,3% | 57,8 % | 2 958 | |
| +2,2% | 54,0 % | 1 110 | |
| +2,1% | 56,7 % | 744 |
Monkey King je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 56,9 % | 756 | |
| +5,8% | 51,9 % | 561 | |
| +5,5% | 45,2 % | 305 | |
| +3,9% | 49,6 % | 2 551 | |
| +3,6% | 50,3 % | 1 769 | |
| +3,4% | 49,1 % | 1 214 | |
| +3,1% | 47,6 % | 993 | |
| +2,9% | 49,4 % | 2 043 | |
| +2,8% | 46,8 % | 402 | |
| +2,7% | 46,9 % | 605 | |
| +2,7% | 48,9 % | 1 541 | |
| +2,5% | 49,5 % | 654 |
S kým je Monkey King silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 48,5 % | 305 | |
| +3,9% | 50,0 % | 106 | |
| +2,7% | 47,0 % | 1 225 | |
| +2,5% | 51,2 % | 2 437 | |
| +2,4% | 45,3 % | 450 | |
| +2,3% | 48,4 % | 626 | |
| +2,2% | 52,2 % | 295 | |
| +2,0% | 44,2 % | 591 | |
| +1,9% | 49,8 % | 3 374 | |
| +1,8% | 50,1 % | 1 038 | |
| +1,7% | 46,8 % | 1 186 | |
| +1,7% | 46,5 % | 301 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











