
Snapfire: counteri și build în Dota 2
Snapfire în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Snapfire
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer și Sentry Warduri
Cizme
- 11 minArcane Boots
- 32 minGuardian Greaves
Pe parcursul jocului
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 22 minBlink Dagger
- 22 minGlimmer Cape
- 25 minForce Staff
- 25 minKaya
Talente
- +60% daune de atac pentru Lil' Shredder 18 %+6 globuri pentru Mortimer Kisses 82 %25
- +2 ținte pentru Lil' Shredder 100 %2 încărcături pentru Firesnap Cookie 0 %20
- +2 atacuri cu Lil' Shredder 25 %+125 distanță de invocare 75 %15
- +70 daune pentru Scatterblast 29 %+30 DPS pentru arderea de la Mortimer Kisses 71 %10
Ordinea abilităților
- niv. 7Scatterblast
- niv. 10Firesnap Cookie
- niv. 15Lil' Shredder
- Poziția 4: Support42 %
- Poziția 5: Hard Support29 %
- Poziția 2: Mid Lane22 %
Puternici împotriva lui Snapfire
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 56,3 % | 1.070 | |
| +2,5% | 50,3 % | 1.663 | |
| +2,1% | 54,8 % | 641 | |
| +2,0% | 50,3 % | 2.842 | |
| +2,0% | 51,8 % | 1.065 | |
| +2,0% | 48,7 % | 542 | |
| +1,7% | 51,5 % | 1.362 | |
| +1,7% | 51,0 % | 98 | |
| +1,7% | 53,1 % | 3.796 | |
| +1,7% | 53,3 % | 2.079 | |
| +1,7% | 55,0 % | 6.287 | |
| +1,6% | 50,7 % | 2.735 |
Snapfire e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 48,7 % | 456 | |
| +4,3% | 55,0 % | 278 | |
| +3,9% | 53,1 % | 874 | |
| +3,8% | 53,5 % | 1.174 | |
| +3,4% | 55,0 % | 1.234 | |
| +3,4% | 57,7 % | 499 | |
| +3,3% | 54,4 % | 371 | |
| +2,8% | 58,0 % | 1.352 | |
| +2,5% | 55,9 % | 823 | |
| +2,3% | 52,4 % | 1.776 | |
| +2,1% | 49,1 % | 442 | |
| +1,9% | 48,1 % | 3.560 |
Cu cine este Snapfire mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 59,9 % | 357 | |
| +3,1% | 56,0 % | 398 | |
| +3,0% | 47,7 % | 858 | |
| +2,9% | 52,9 % | 478 | |
| +2,6% | 53,2 % | 1.352 | |
| +2,4% | 49,9 % | 1.479 | |
| +2,3% | 52,6 % | 532 | |
| +2,2% | 48,1 % | 1.129 | |
| +2,2% | 53,8 % | 2.575 | |
| +2,2% | 52,8 % | 703 | |
| +2,1% | 50,2 % | 880 | |
| +2,0% | 50,6 % | 1.031 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











