
Brewmaster: counteri și build în Dota 2
Brewmaster în Dota 2: cine îl counterează, contra cui e puternic, cei mai buni aliați și build — start, cizme și iteme pe parcursul jocului.
Build pentru Brewmaster
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
Cizme
- 10 minPhase Boots
- 35 minBoots of Travel
- 14 minPower Treads
Pe parcursul jocului
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minUrn of Shadows
- 12 minHand of Midas
- 12 minSpirit Vessel
- 18 minRadiance
- 22 minAghanim's Scepter
- 24 minBlink Dagger
Talente
- 1.5x bonusuri pentru stilurile abilității Drunken Brawler 0 %Cinder Brew aplică un efect de frică atunci când este aprins 100 %25
- -12 s de repaus pentru Primal Split 0 %+110 viteză de atac 100 %20
- +40% daune/durată pentru Cinder Brew 11 %+600 viață pentru unitățile Brewling 89 %15
- +13 daune de bază pentru unitățile Brewling 100 %+2/1 s durată Brewed Up/Drunken Brawler 0 %10
Ordinea abilităților
- niv. 9Cinder Brew
- niv. 10Drunken Brawler
- niv. 12Thunder Clap
- Poziția 3: Off Lane92 %
Puternici împotriva lui Brewmaster
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 56,3 % | 96 | |
| +5,8% | 60,5 % | 129 | |
| +5,6% | 58,5 % | 94 | |
| +5,2% | 52,0 % | 298 | |
| +4,8% | 55,9 % | 653 | |
| +4,7% | 50,9 % | 768 | |
| +4,4% | 52,3 % | 698 | |
| +4,3% | 55,5 % | 838 | |
| +4,3% | 52,7 % | 311 | |
| +3,7% | 51,8 % | 83 | |
| +3,6% | 48,5 % | 452 | |
| +3,6% | 50,7 % | 300 |
Brewmaster e puternic împotriva
| Erou | Avantaj | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 61,3 % | 300 | |
| +5,9% | 60,8 % | 293 | |
| +5,2% | 61,2 % | 358 | |
| +4,3% | 56,9 % | 858 | |
| +4,3% | 56,1 % | 221 | |
| +4,1% | 58,9 % | 348 | |
| +3,7% | 53,0 % | 457 | |
| +3,5% | 59,4 % | 96 | |
| +3,4% | 56,7 % | 289 | |
| +3,2% | 57,7 % | 579 | |
| +3,0% | 55,4 % | 444 | |
| +3,0% | 61,2 % | 224 |
Cu cine este Brewmaster mai puternic
| Erou | Sinergie | Rata de victorii | Meciuri |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 62,8 % | 231 | |
| +5,2% | 53,1 % | 256 | |
| +5,0% | 61,3 % | 225 | |
| +4,2% | 57,4 % | 54 | |
| +4,1% | 59,4 % | 217 | |
| +4,0% | 57,9 % | 195 | |
| +3,6% | 56,7 % | 233 | |
| +3,5% | 56,5 % | 230 | |
| +3,5% | 62,1 % | 87 | |
| +3,5% | 58,4 % | 433 | |
| +3,5% | 61,6 % | 268 | |
| +3,5% | 57,9 % | 642 |
Patch 7.41f
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?











