
Sniper: kontry a build v Dota 2
Sniper v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Sniper
Start
- Tango
- Slippers of Agility
- Circlet
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 1 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 15 minMaelstrom
- 17 minDragon Lance
- 25 minHurricane Pike
- 25 minSpecialist's Array
- 26 minMjollnir
- 27 minShadow Blade
- 31 minCrystalys
Talenty
- -30s z doby obnovení nabití Shrapnel 27 %+50 k max. vzdálenosti odhození Headshot 73 %25
- +2s k trvání Take Aim 69 %+30% k pošk. Shrapnel za sekundu 31 %20
- +45 k rychlosti útoku při Take Aim 69 %+150 k poškození Assassinate 31 %15
- +50 k pasivnímu dosahu útoku Take Aim 18 %+30 k poškození Headshot 83 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Shrapnel
- úr. 10Headshot
- úr. 14Take Aim
- Pozice 2: Prostřední linka61 %
- Pozice 1: Bezpečná linka15 %
- Pozice 4: Support14 %
Silní proti Sniper
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 58,5 % | 3 535 | |
| +4,2% | 51,2 % | 5 078 | |
| +3,9% | 56,9 % | 13 922 | |
| +3,0% | 52,5 % | 2 138 | |
| +2,5% | 50,5 % | 828 | |
| +2,4% | 55,0 % | 5 497 | |
| +2,4% | 50,3 % | 4 670 | |
| +2,3% | 52,2 % | 3 046 | |
| +2,3% | 50,9 % | 2 652 | |
| +2,2% | 53,6 % | 22 950 | |
| +2,2% | 52,8 % | 12 610 | |
| +2,1% | 51,6 % | 2 649 |
Sniper je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 53,4 % | 2 136 | |
| +3,3% | 53,0 % | 2 597 | |
| +2,9% | 57,2 % | 3 899 | |
| +2,7% | 54,5 % | 7 474 | |
| +2,6% | 52,4 % | 6 481 | |
| +2,3% | 54,5 % | 3 444 | |
| +2,3% | 51,9 % | 6 865 | |
| +2,2% | 55,6 % | 1 914 | |
| +2,0% | 52,8 % | 7 793 | |
| +2,0% | 48,9 % | 1 408 | |
| +1,9% | 53,2 % | 6 297 | |
| +1,8% | 51,9 % | 3 243 |
S kým je Sniper silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 52,9 % | 858 | |
| +2,1% | 52,3 % | 16 243 | |
| +1,9% | 53,1 % | 4 668 | |
| +1,9% | 48,4 % | 3 073 | |
| +1,9% | 52,2 % | 21 571 | |
| +1,8% | 50,8 % | 5 902 | |
| +1,7% | 53,9 % | 7 845 | |
| +1,6% | 51,8 % | 1 709 | |
| +1,4% | 53,5 % | 8 956 | |
| +1,3% | 52,5 % | 13 356 | |
| +1,2% | 50,9 % | 1 317 | |
| +1,2% | 45,1 % | 164 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











