
Sniper: kontry a build v Dota 2
Sniper v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Sniper
Start
- Tango
- Slippers of Agility
- Circlet
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 1 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 15 minMaelstrom
- 17 minDragon Lance
- 25 minHurricane Pike
- 25 minSpecialist's Array
- 26 minMjollnir
- 27 minShadow Blade
- 31 minCrystalys
Talenty
- -30s z doby obnovení nabití Shrapnel 27 %+50 k max. vzdálenosti odhození Headshot 73 %25
- +2s k trvání Take Aim 69 %+30% k pošk. Shrapnel za sekundu 31 %20
- +45 k rychlosti útoku při Take Aim 69 %+150 k poškození Assassinate 31 %15
- +50 k pasivnímu dosahu útoku Take Aim 18 %+30 k poškození Headshot 83 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Shrapnel
- úr. 10Headshot
- úr. 14Take Aim
- Pozice 2: Prostřední linka63 %
- Pozice 4: Support15 %
- Pozice 1: Bezpečná linka14 %
Silní proti Sniper
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 57,4 % | 850 | |
| +4,6% | 52,5 % | 5 604 | |
| +4,0% | 57,5 % | 11 981 | |
| +3,9% | 59,0 % | 3 278 | |
| +3,8% | 54,7 % | 3 784 | |
| +3,5% | 53,9 % | 2 065 | |
| +3,5% | 53,7 % | 3 176 | |
| +3,3% | 58,6 % | 9 568 | |
| +2,7% | 56,2 % | 940 | |
| +2,4% | 54,0 % | 18 388 | |
| +2,3% | 51,0 % | 3 651 | |
| +2,2% | 53,1 % | 13 646 |
Sniper je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 54,5 % | 1 734 | |
| +3,5% | 50,2 % | 2 572 | |
| +2,7% | 50,7 % | 8 053 | |
| +2,7% | 49,6 % | 1 558 | |
| +2,4% | 48,7 % | 5 854 | |
| +2,3% | 52,9 % | 1 100 | |
| +2,2% | 50,0 % | 12 062 | |
| +2,2% | 50,2 % | 12 099 | |
| +2,1% | 55,0 % | 5 835 | |
| +2,1% | 55,5 % | 2 561 | |
| +2,0% | 51,6 % | 2 153 | |
| +2,0% | 53,0 % | 2 851 |
S kým je Sniper silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 60,0 % | 515 | |
| +2,9% | 48,8 % | 578 | |
| +2,8% | 51,5 % | 12 087 | |
| +2,6% | 47,2 % | 1 504 | |
| +2,2% | 49,3 % | 3 872 | |
| +2,1% | 51,7 % | 2 754 | |
| +1,9% | 50,7 % | 19 031 | |
| +1,8% | 51,6 % | 1 698 | |
| +1,8% | 49,0 % | 5 082 | |
| +1,5% | 52,9 % | 4 970 | |
| +1,5% | 52,3 % | 7 355 | |
| +1,5% | 52,1 % | 10 972 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











