
Ringmaster: kontry a build v Dota 2
Ringmaster v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Ringmaster
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 12 minArcane Boots
- 38 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 20 minRod of Atos
- 23 minGlimmer Cape
- 24 minAether Lens
- 26 minBlink Dagger
Talenty
- +150 ke vzdálenosti a rozsahu Wheel of Wonder 31 %Escape Act aplikující silné odstranění a poskytující neomezený pohyb 69 %25
- +1s k trvání krvácení a zpomalení Impalement Arts 26 %+75/300 k min./max. poškození Tame the Beasts 74 %20
- Nože Impalement Arts procházející prvním cílem 34 %Imunita vůči debuffům při vyvolávání Tame the Beasts 66 %15
- +1 nabití Impalement Arts 0 %+75 k rozsahu Tame the Beasts 100 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Tame the Beasts
- úr. 10Impalement Arts
- úr. 15Escape Act
- Pozice 5: Hard Support63 %
- Pozice 4: Support37 %
Silní proti Ringmaster
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 59,4 % | 192 | |
| +3,7% | 53,5 % | 269 | |
| +3,5% | 53,2 % | 532 | |
| +3,4% | 59,5 % | 190 | |
| +3,1% | 59,4 % | 406 | |
| +2,7% | 53,1 % | 209 | |
| +2,6% | 53,4 % | 910 | |
| +2,6% | 54,5 % | 565 | |
| +2,4% | 54,5 % | 435 | |
| +2,3% | 49,3 % | 669 | |
| +2,3% | 53,4 % | 401 | |
| +2,2% | 52,9 % | 590 |
Ringmaster je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 49,0 % | 151 | |
| +3,7% | 55,2 % | 183 | |
| +3,7% | 52,4 % | 168 | |
| +3,3% | 54,3 % | 210 | |
| +3,1% | 50,7 % | 712 | |
| +3,1% | 51,8 % | 330 | |
| +2,5% | 51,9 % | 2 917 | |
| +2,4% | 52,6 % | 489 | |
| +2,2% | 50,2 % | 1 040 | |
| +2,2% | 53,5 % | 982 | |
| +2,2% | 53,0 % | 628 | |
| +2,2% | 56,5 % | 232 |
S kým je Ringmaster silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 55,3 % | 671 | |
| +3,6% | 52,6 % | 152 | |
| +3,5% | 54,8 % | 442 | |
| +3,5% | 49,3 % | 519 | |
| +3,5% | 55,0 % | 631 | |
| +2,9% | 57,7 % | 718 | |
| +2,7% | 54,9 % | 510 | |
| +2,7% | 52,4 % | 780 | |
| +2,7% | 51,5 % | 610 | |
| +2,5% | 52,7 % | 1 095 | |
| +2,4% | 50,9 % | 110 | |
| +2,2% | 54,9 % | 144 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











