
Ringmaster: kontry a build v Dota 2
Ringmaster v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Ringmaster
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 12 minArcane Boots
- 38 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 20 minRod of Atos
- 23 minGlimmer Cape
- 24 minAether Lens
- 26 minBlink Dagger
Talenty
- +150 ke vzdálenosti a rozsahu Wheel of Wonder 31 %Escape Act aplikující silné odstranění a poskytující neomezený pohyb 69 %25
- +1s k trvání krvácení a zpomalení Impalement Arts 26 %+75/300 k min./max. poškození Tame the Beasts 74 %20
- Nože Impalement Arts procházející prvním cílem 34 %Imunita vůči debuffům při vyvolávání Tame the Beasts 66 %15
- +1 nabití Impalement Arts 0 %+75 k rozsahu Tame the Beasts 100 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Tame the Beasts
- úr. 10Impalement Arts
- úr. 15Escape Act
- Pozice 5: Hard Support59 %
- Pozice 4: Support39 %
Silní proti Ringmaster
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 61,2 % | 67 | |
| +3,7% | 57,7 % | 272 | |
| +3,4% | 58,9 % | 475 | |
| +3,3% | 58,9 % | 129 | |
| +3,1% | 57,0 % | 79 | |
| +3,1% | 65,7 % | 67 | |
| +3,0% | 60,9 % | 179 | |
| +2,9% | 59,2 % | 272 | |
| +2,8% | 59,4 % | 101 | |
| +2,7% | 59,8 % | 127 | |
| +2,6% | 56,5 % | 306 | |
| +2,5% | 54,2 % | 120 |
Ringmaster je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 52,1 % | 94 | |
| +3,0% | 48,0 % | 244 | |
| +2,9% | 52,1 % | 566 | |
| +2,9% | 48,2 % | 575 | |
| +2,9% | 45,7 % | 138 | |
| +2,5% | 48,6 % | 352 | |
| +2,4% | 52,0 % | 102 | |
| +2,4% | 55,1 % | 544 | |
| +2,2% | 52,1 % | 192 | |
| +2,2% | 49,6 % | 240 | |
| +2,1% | 44,1 % | 508 | |
| +2,0% | 54,6 % | 262 |
S kým je Ringmaster silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 53,9 % | 89 | |
| +3,5% | 56,1 % | 371 | |
| +3,2% | 46,6 % | 163 | |
| +2,7% | 51,5 % | 204 | |
| +2,6% | 55,2 % | 67 | |
| +2,4% | 57,5 % | 120 | |
| +2,3% | 50,3 % | 171 | |
| +2,2% | 56,2 % | 162 | |
| +2,2% | 51,9 % | 181 | |
| +2,1% | 52,5 % | 223 | |
| +2,1% | 50,3 % | 145 | |
| +2,1% | 50,4 % | 395 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











