
Oracle: kontry a build v Dota 2
Oracle v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Oracle
Start
- Tango
- Magic Stick
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 11 minArcane Boots
- 33 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 23 minBlink Dagger
- 25 minAether Lens
- 25 minGlimmer Cape
Talenty
- Fortune's End s opakovaným odstraňováním 36 %+1.5s k trvání False Promise 65 %25
- -20s z cooldownu False Promise 85 %-1s z cooldownu Purifying Flames 15 %20
- +100 k rozsahu Fortune's End 75 %+25% k poškození nepřátel Purifying Flames 25 %15
- +0.5s k trvání Fortune's End 32 %False Promise poskytující +8 k brnění 68 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Purifying Flames
- úr. 11Fortune's End
- úr. 15Fate's Edict
- Pozice 5: Hard Support70 %
- Pozice 4: Support25 %
Silní proti Oracle
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 52,7 % | 480 | |
| +5,2% | 56,5 % | 696 | |
| +5,1% | 54,1 % | 503 | |
| +4,1% | 56,9 % | 248 | |
| +3,9% | 52,2 % | 335 | |
| +3,7% | 53,9 % | 531 | |
| +3,6% | 51,3 % | 599 | |
| +3,6% | 57,3 % | 695 | |
| +3,6% | 52,9 % | 225 | |
| +3,5% | 49,8 % | 1 186 | |
| +3,4% | 50,7 % | 207 | |
| +2,8% | 53,7 % | 475 |
Oracle je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 56,9 % | 455 | |
| +5,0% | 55,1 % | 661 | |
| +4,0% | 55,8 % | 138 | |
| +3,5% | 57,3 % | 286 | |
| +3,2% | 51,7 % | 354 | |
| +2,9% | 53,0 % | 859 | |
| +2,7% | 49,7 % | 1 321 | |
| +2,6% | 53,0 % | 472 | |
| +2,5% | 54,5 % | 811 | |
| +2,5% | 53,7 % | 495 | |
| +2,4% | 56,4 % | 401 | |
| +2,3% | 50,5 % | 1 591 |
S kým je Oracle silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 48,4 % | 450 | |
| +3,2% | 49,5 % | 477 | |
| +2,6% | 50,0 % | 148 | |
| +2,5% | 51,9 % | 397 | |
| +2,2% | 51,9 % | 439 | |
| +2,1% | 49,1 % | 271 | |
| +2,0% | 53,6 % | 756 | |
| +1,9% | 47,2 % | 413 | |
| +1,8% | 44,9 % | 1 245 | |
| +1,8% | 52,2 % | 1 246 | |
| +1,8% | 51,0 % | 1 537 | |
| +1,7% | 51,6 % | 1 915 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











