
Oracle: kontry a build v Dota 2
Oracle v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Oracle
Start
- Tango
- Magic Stick
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 11 minArcane Boots
- 33 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 23 minBlink Dagger
- 25 minAether Lens
- 25 minGlimmer Cape
Talenty
- Fortune's End s opakovaným odstraňováním 36 %+1.5s k trvání False Promise 65 %25
- -20s z cooldownu False Promise 85 %-1s z cooldownu Purifying Flames 15 %20
- +100 k rozsahu Fortune's End 75 %+25% k poškození nepřátel Purifying Flames 25 %15
- +0.5s k trvání Fortune's End 32 %False Promise poskytující +8 k brnění 68 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Purifying Flames
- úr. 11Fortune's End
- úr. 15Fate's Edict
- Pozice 5: Hard Support65 %
- Pozice 4: Support30 %
Silní proti Oracle
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 55,5 % | 110 | |
| +3,6% | 54,6 % | 174 | |
| +3,3% | 60,8 % | 102 | |
| +3,2% | 57,0 % | 251 | |
| +3,2% | 58,2 % | 177 | |
| +3,1% | 50,3 % | 298 | |
| +2,7% | 59,6 % | 57 | |
| +2,5% | 51,0 % | 49 | |
| +2,4% | 50,7 % | 355 | |
| +2,2% | 59,3 % | 182 | |
| +2,1% | 50,7 % | 144 | |
| +2,1% | 63,6 % | 66 |
Oracle je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 50,7 % | 146 | |
| +4,5% | 64,5 % | 62 | |
| +4,5% | 52,7 % | 112 | |
| +4,1% | 56,4 % | 39 | |
| +3,5% | 51,1 % | 88 | |
| +3,4% | 49,7 % | 467 | |
| +3,2% | 52,4 % | 105 | |
| +3,1% | 53,0 % | 83 | |
| +3,1% | 48,9 % | 438 | |
| +3,0% | 50,0 % | 822 | |
| +2,9% | 57,5 % | 186 | |
| +2,8% | 57,5 % | 87 |
S kým je Oracle silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 55,3 % | 152 | |
| +4,1% | 57,1 % | 140 | |
| +4,0% | 50,4 % | 125 | |
| +3,9% | 57,0 % | 284 | |
| +3,7% | 58,0 % | 88 | |
| +3,4% | 58,1 % | 167 | |
| +3,1% | 51,2 % | 297 | |
| +2,4% | 58,6 % | 58 | |
| +2,3% | 48,7 % | 236 | |
| +2,2% | 50,7 % | 73 | |
| +2,1% | 48,6 % | 346 | |
| +2,1% | 54,6 % | 130 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











