
Oracle: kontry a build v Dota 2
Oracle v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Oracle
Start
- Tango
- Magic Stick
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 11 minArcane Boots
- 33 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 23 minBlink Dagger
- 25 minAether Lens
- 25 minGlimmer Cape
Talenty
- Fortune's End s opakovaným odstraňováním 36 %+1.5s k trvání False Promise 65 %25
- -20s z cooldownu False Promise 85 %-1s z cooldownu Purifying Flames 15 %20
- +100 k rozsahu Fortune's End 75 %+25% k poškození nepřátel Purifying Flames 25 %15
- +0.5s k trvání Fortune's End 32 %False Promise poskytující +8 k brnění 68 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Purifying Flames
- úr. 11Fortune's End
- úr. 15Fate's Edict
- Pozice 5: Hard Support75 %
- Pozice 4: Support21 %
Silní proti Oracle
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 52,4 % | 313 | |
| +4,3% | 54,1 % | 451 | |
| +3,9% | 56,1 % | 1 314 | |
| +3,2% | 52,9 % | 2 584 | |
| +3,2% | 50,3 % | 937 | |
| +3,1% | 52,3 % | 2 064 | |
| +3,0% | 52,4 % | 679 | |
| +2,8% | 52,1 % | 1 000 | |
| +2,7% | 47,7 % | 1 353 | |
| +2,6% | 56,4 % | 2 331 | |
| +2,6% | 55,0 % | 1 858 | |
| +2,6% | 48,9 % | 333 |
Oracle je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,0% | 59,7 % | 1 102 | |
| +4,3% | 56,1 % | 221 | |
| +3,9% | 54,1 % | 1 972 | |
| +3,8% | 56,9 % | 524 | |
| +3,2% | 53,7 % | 806 | |
| +2,8% | 49,7 % | 2 160 | |
| +2,8% | 54,9 % | 915 | |
| +2,7% | 52,0 % | 834 | |
| +2,6% | 53,7 % | 985 | |
| +2,5% | 55,6 % | 1 112 | |
| +2,4% | 52,5 % | 320 | |
| +2,4% | 55,9 % | 521 |
S kým je Oracle silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,8% | 54,4 % | 896 | |
| +2,7% | 53,9 % | 703 | |
| +2,5% | 49,5 % | 737 | |
| +2,5% | 61,0 % | 205 | |
| +2,4% | 48,0 % | 663 | |
| +2,4% | 52,5 % | 2 697 | |
| +2,3% | 55,8 % | 1 768 | |
| +2,3% | 55,2 % | 1 638 | |
| +2,1% | 52,1 % | 1 072 | |
| +2,1% | 56,6 % | 781 | |
| +2,0% | 49,6 % | 379 | |
| +1,9% | 52,4 % | 645 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











