
Drow Ranger: kontry a build v Dota 2
Drow Ranger v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Drow Ranger
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Faerie Fire
- Slippers of Agility
- Magic Stick
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 5 minFalcon Blade
- 15 minDragon Lance
- 15 minYasha
- 23 minManta Style
- 25 minHurricane Pike
- 33 minButterfly
- 35 minCrystalys
Talenty
- +8% k šanci na spuštění Marksmanship 65 %+2 salvy Multishot 35 %25
- Gust poskytující Drow 50% k rychlosti pohybu 43 %+25% k poškození Multishot 58 %20
- +75 k dosahu útoku 58 %-6s z cooldownu Multishot 42 %15
- -18% ze spotřeby many Frost Arrows 31 %+1 šíp za salvu Multishot 69 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Multishot
- úr. 10Frost Arrows
- úr. 15Gust
- Pozice 1: Bezpečná linka89 %
Silní proti Drow Ranger
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 56,5 % | 1 157 | |
| +4,0% | 56,4 % | 1 005 | |
| +3,7% | 56,6 % | 348 | |
| +3,5% | 52,8 % | 127 | |
| +3,0% | 59,2 % | 1 216 | |
| +2,7% | 56,0 % | 975 | |
| +2,5% | 54,9 % | 3 039 | |
| +2,5% | 55,1 % | 2 773 | |
| +2,4% | 52,4 % | 603 | |
| +2,4% | 57,5 % | 7 383 | |
| +2,4% | 58,2 % | 3 469 | |
| +2,2% | 55,4 % | 1 427 |
Drow Ranger je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 47,0 % | 2 295 | |
| +3,5% | 49,8 % | 1 186 | |
| +2,9% | 47,1 % | 4 272 | |
| +2,8% | 51,0 % | 2 044 | |
| +2,6% | 47,7 % | 788 | |
| +2,6% | 47,1 % | 6 179 | |
| +2,6% | 47,8 % | 1 654 | |
| +2,5% | 51,3 % | 1 760 | |
| +2,4% | 50,7 % | 1 546 | |
| +2,2% | 52,3 % | 1 198 | |
| +2,0% | 50,9 % | 3 990 | |
| +2,0% | 44,7 % | 901 |
S kým je Drow Ranger silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 49,4 % | 1 491 | |
| +4,1% | 55,1 % | 472 | |
| +3,4% | 45,1 % | 1 130 | |
| +2,6% | 49,5 % | 1 712 | |
| +2,6% | 47,2 % | 834 | |
| +2,5% | 48,5 % | 2 032 | |
| +2,5% | 41,9 % | 2 459 | |
| +2,5% | 44,9 % | 1 656 | |
| +2,4% | 47,0 % | 445 | |
| +2,4% | 50,3 % | 656 | |
| +2,4% | 45,7 % | 1 074 | |
| +2,3% | 50,5 % | 1 344 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











