
Drow Ranger: kontry a build v Dota 2
Drow Ranger v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Drow Ranger
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Faerie Fire
- Slippers of Agility
- Magic Stick
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 5 minFalcon Blade
- 15 minDragon Lance
- 15 minYasha
- 23 minManta Style
- 25 minHurricane Pike
- 33 minButterfly
- 35 minCrystalys
Talenty
- +8% k šanci na spuštění Marksmanship 65 %+2 salvy Multishot 35 %25
- Gust poskytující Drow 50% k rychlosti pohybu 43 %+25% k poškození Multishot 58 %20
- +75 k dosahu útoku 58 %-6s z cooldownu Multishot 42 %15
- -18% ze spotřeby many Frost Arrows 31 %+1 šíp za salvu Multishot 69 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Multishot
- úr. 10Frost Arrows
- úr. 15Gust
- Pozice 1: Bezpečná linka73 %
- Pozice 2: Prostřední linka17 %
Silní proti Drow Ranger
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,9% | 61,2 % | 327 | |
| +3,4% | 55,2 % | 134 | |
| +3,2% | 59,6 % | 1 548 | |
| +3,1% | 58,4 % | 699 | |
| +3,0% | 55,6 % | 378 | |
| +2,9% | 54,7 % | 1 050 | |
| +2,6% | 56,5 % | 804 | |
| +2,6% | 42,2 % | 45 | |
| +2,4% | 54,3 % | 1 326 | |
| +2,4% | 50,0 % | 216 | |
| +2,1% | 51,3 % | 230 | |
| +2,0% | 58,1 % | 1 434 |
Drow Ranger je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 48,9 % | 546 | |
| +4,2% | 51,6 % | 1 288 | |
| +3,1% | 48,3 % | 1 972 | |
| +2,9% | 48,8 % | 416 | |
| +2,9% | 52,4 % | 1 026 | |
| +2,8% | 52,9 % | 680 | |
| +2,5% | 52,6 % | 862 | |
| +2,5% | 48,4 % | 376 | |
| +2,4% | 51,2 % | 604 | |
| +2,4% | 50,7 % | 355 | |
| +2,3% | 47,5 % | 2 543 | |
| +2,3% | 47,1 % | 682 |
S kým je Drow Ranger silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 48,7 % | 275 | |
| +4,0% | 53,2 % | 297 | |
| +3,9% | 52,4 % | 357 | |
| +3,8% | 56,5 % | 177 | |
| +2,9% | 45,7 % | 407 | |
| +2,9% | 50,1 % | 409 | |
| +2,4% | 51,0 % | 384 | |
| +2,2% | 52,3 % | 444 | |
| +2,0% | 51,9 % | 2 296 | |
| +2,0% | 51,5 % | 1 181 | |
| +1,9% | 45,7 % | 516 | |
| +1,8% | 47,6 % | 616 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











