
Drow Ranger: kontry a build v Dota 2
Drow Ranger v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Drow Ranger
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Faerie Fire
- Slippers of Agility
- Magic Stick
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 5 minFalcon Blade
- 15 minDragon Lance
- 15 minYasha
- 23 minManta Style
- 25 minHurricane Pike
- 33 minButterfly
- 35 minCrystalys
Talenty
- +8% k šanci na spuštění Marksmanship 65 %+2 salvy Multishot 35 %25
- Gust poskytující Drow 50% k rychlosti pohybu 43 %+25% k poškození Multishot 58 %20
- +75 k dosahu útoku 58 %-6s z cooldownu Multishot 42 %15
- -18% ze spotřeby many Frost Arrows 31 %+1 šíp za salvu Multishot 69 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Multishot
- úr. 10Frost Arrows
- úr. 15Gust
- Pozice 1: Bezpečná linka96 %
Silní proti Drow Ranger
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 61,1 % | 95 | |
| +4,5% | 58,2 % | 902 | |
| +4,1% | 58,9 % | 326 | |
| +3,8% | 55,1 % | 1 369 | |
| +3,2% | 57,7 % | 1 422 | |
| +3,1% | 61,3 % | 1 363 | |
| +3,1% | 60,1 % | 737 | |
| +2,8% | 61,5 % | 4 766 | |
| +2,7% | 59,0 % | 4 204 | |
| +2,6% | 60,9 % | 289 | |
| +2,6% | 57,1 % | 1 507 | |
| +2,5% | 59,7 % | 2 537 |
Drow Ranger je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 47,0 % | 1 831 | |
| +4,2% | 49,4 % | 5 972 | |
| +3,8% | 48,2 % | 713 | |
| +3,7% | 43,2 % | 475 | |
| +3,2% | 51,8 % | 1 615 | |
| +3,0% | 50,9 % | 2 281 | |
| +3,0% | 49,4 % | 2 221 | |
| +3,0% | 46,6 % | 2 630 | |
| +2,9% | 47,8 % | 4 076 | |
| +2,8% | 49,4 % | 2 972 | |
| +2,7% | 47,7 % | 1 353 | |
| +2,5% | 46,3 % | 640 |
S kým je Drow Ranger silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 52,0 % | 350 | |
| +4,2% | 52,3 % | 553 | |
| +3,5% | 44,6 % | 560 | |
| +3,4% | 56,0 % | 409 | |
| +3,2% | 46,5 % | 1 013 | |
| +3,0% | 49,2 % | 1 843 | |
| +2,7% | 50,7 % | 2 981 | |
| +2,6% | 46,9 % | 1 307 | |
| +2,3% | 51,2 % | 1 197 | |
| +2,3% | 48,3 % | 11 349 | |
| +2,2% | 45,3 % | 682 | |
| +2,2% | 49,6 % | 1 126 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











