
Bristleback: kontry a build v Dota 2
Bristleback v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Bristleback
Start
- Tango
- Iron Branch
- Gauntlets of Strength
- Magic Stick
- Circlet
- Quelling Blade
Boty
- 10 minPower Treads
- 12 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 10 minVanguard
- 16 minConsecrated Wraps
- 18 minBlade Mail
- 20 minPerseverance
- 24 minLotus Orb
- 24 minSange
- 34 minHeart of Tarrasque
Talenty
- -30 z prahu poškození Bristleback 40 %+18 k poškození za sečtení Warpath 60 %25
- +25 k regeneraci zdraví 42 %+20 k poškození sečtení Quill Spray 58 %20
- +250 k dosahu Viscous Nasal Goo 17 %+8%/4% k redukci poškození Bristleback zezadu/ze stran 83 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Quill Spray
- úr. 10Bristleback
- úr. 15Viscous Nasal Goo
- Pozice 3: Vedlejší linka94 %
Silní proti Bristleback
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 55,8 % | 4 309 | |
| +5,4% | 55,3 % | 291 | |
| +5,1% | 55,1 % | 874 | |
| +4,6% | 53,6 % | 3 340 | |
| +3,8% | 51,4 % | 1 201 | |
| +3,6% | 57,5 % | 5 469 | |
| +3,5% | 56,8 % | 1 847 | |
| +3,4% | 54,5 % | 3 673 | |
| +3,0% | 55,8 % | 2 121 | |
| +2,6% | 51,8 % | 946 | |
| +2,3% | 49,3 % | 1 130 | |
| +2,2% | 55,3 % | 1 800 |
Bristleback je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 53,8 % | 891 | |
| +4,5% | 49,6 % | 375 | |
| +4,2% | 51,0 % | 3 419 | |
| +3,8% | 52,1 % | 1 978 | |
| +3,4% | 52,1 % | 723 | |
| +3,3% | 50,3 % | 947 | |
| +3,1% | 52,7 % | 1 043 | |
| +3,0% | 46,1 % | 4 267 | |
| +2,9% | 50,3 % | 2 828 | |
| +2,8% | 52,2 % | 1 051 | |
| +2,8% | 49,2 % | 2 967 | |
| +2,7% | 51,6 % | 3 901 |
S kým je Bristleback silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 52,4 % | 395 | |
| +3,8% | 53,6 % | 366 | |
| +3,4% | 47,9 % | 641 | |
| +3,0% | 55,0 % | 487 | |
| +2,6% | 50,1 % | 890 | |
| +2,6% | 52,4 % | 420 | |
| +2,5% | 46,6 % | 829 | |
| +2,4% | 52,8 % | 3 704 | |
| +2,3% | 50,7 % | 906 | |
| +2,1% | 47,1 % | 1 328 | |
| +2,0% | 47,3 % | 1 199 | |
| +2,0% | 49,5 % | 1 658 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











