
Bristleback: kontry a build v Dota 2
Bristleback v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Bristleback
Start
- Tango
- Iron Branch
- Gauntlets of Strength
- Magic Stick
- Circlet
- Quelling Blade
Boty
- 10 minPower Treads
- 12 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 10 minVanguard
- 16 minConsecrated Wraps
- 18 minBlade Mail
- 20 minPerseverance
- 24 minLotus Orb
- 24 minSange
- 34 minHeart of Tarrasque
Talenty
- -30 z prahu poškození Bristleback 40 %+18 k poškození za sečtení Warpath 60 %25
- +25 k regeneraci zdraví 42 %+20 k poškození sečtení Quill Spray 58 %20
- +250 k dosahu Viscous Nasal Goo 17 %+8%/4% k redukci poškození Bristleback zezadu/ze stran 83 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Quill Spray
- úr. 10Bristleback
- úr. 15Viscous Nasal Goo
- Pozice 3: Vedlejší linka94 %
Silní proti Bristleback
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,3% | 59,0 % | 658 | |
| +6,4% | 57,2 % | 3 599 | |
| +5,8% | 57,5 % | 1 777 | |
| +5,2% | 55,9 % | 286 | |
| +5,1% | 54,9 % | 1 897 | |
| +4,1% | 56,7 % | 2 546 | |
| +3,4% | 58,5 % | 1 474 | |
| +3,3% | 56,7 % | 1 104 | |
| +3,2% | 57,1 % | 739 | |
| +3,1% | 54,1 % | 1 352 | |
| +3,1% | 53,5 % | 871 | |
| +2,9% | 58,3 % | 312 |
Bristleback je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 54,0 % | 598 | |
| +5,0% | 52,4 % | 666 | |
| +4,3% | 45,3 % | 265 | |
| +3,9% | 48,4 % | 762 | |
| +3,8% | 53,8 % | 597 | |
| +3,5% | 48,7 % | 1 994 | |
| +3,3% | 48,5 % | 423 | |
| +3,2% | 51,1 % | 397 | |
| +2,8% | 57,9 % | 1 518 | |
| +2,6% | 54,9 % | 379 | |
| +2,6% | 45,5 % | 2 580 | |
| +2,5% | 50,0 % | 1 092 |
S kým je Bristleback silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 55,3 % | 219 | |
| +3,7% | 52,3 % | 218 | |
| +3,4% | 51,5 % | 198 | |
| +3,3% | 51,5 % | 1 141 | |
| +3,3% | 53,9 % | 410 | |
| +3,0% | 46,0 % | 570 | |
| +2,9% | 49,3 % | 831 | |
| +2,7% | 50,5 % | 210 | |
| +2,4% | 51,3 % | 3 497 | |
| +2,3% | 47,0 % | 430 | |
| +2,3% | 51,2 % | 734 | |
| +2,0% | 50,4 % | 1 763 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











