
Ursa: kontry a build v Dota 2
Ursa v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Ursa
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 7 minPhase Boots
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 10 minPerseverance
- 14 minBattle Fury
- 17 minBlink Dagger
- 23 minSkull Basher
- 28 minBlack King Bar
- 29 minAghanim's Scepter
- 33 minMonkey King Bar
- 35 minAbyssal Blade
Talenty
- Earthshock has 2 Charges 15 %+3 útoky Overpower 85 %25
- +300 k rozsahu Earthshock 15 %+6 k poškození za útok Fury Swipes 85 %20
- +0.5% k pošk. dle zdraví Maul 0 %+25% k odolnosti vůči změně stavu Enrage 100 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Fury Swipes
- úr. 10Overpower
- úr. 15Earthshock
- Pozice 1: Bezpečná linka85 %
Silní proti Ursa
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 56,9 % | 415 | |
| +3,2% | 55,6 % | 1 720 | |
| +2,9% | 52,7 % | 493 | |
| +2,9% | 54,6 % | 357 | |
| +2,9% | 55,4 % | 1 314 | |
| +2,8% | 49,0 % | 147 | |
| +2,7% | 60,6 % | 2 852 | |
| +2,4% | 57,3 % | 2 720 | |
| +2,2% | 56,3 % | 3 829 | |
| +2,2% | 54,7 % | 2 444 | |
| +2,0% | 53,5 % | 1 451 | |
| +1,9% | 49,8 % | 850 |
Ursa je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 54,9 % | 472 | |
| +3,4% | 51,2 % | 172 | |
| +3,4% | 51,5 % | 394 | |
| +2,9% | 49,1 % | 3 427 | |
| +2,8% | 51,4 % | 644 | |
| +2,6% | 55,6 % | 743 | |
| +2,6% | 49,7 % | 793 | |
| +2,4% | 52,0 % | 2 044 | |
| +2,4% | 46,7 % | 394 | |
| +2,4% | 48,7 % | 2 130 | |
| +2,2% | 49,0 % | 6 792 | |
| +2,2% | 50,6 % | 3 861 |
S kým je Ursa silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 58,0 % | 274 | |
| +4,3% | 52,1 % | 443 | |
| +3,7% | 49,3 % | 203 | |
| +3,2% | 50,7 % | 215 | |
| +3,1% | 48,8 % | 463 | |
| +2,8% | 49,5 % | 1 208 | |
| +2,7% | 46,8 % | 331 | |
| +2,7% | 51,2 % | 1 130 | |
| +2,7% | 53,2 % | 421 | |
| +2,6% | 55,9 % | 202 | |
| +2,5% | 54,0 % | 905 | |
| +2,5% | 47,9 % | 754 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











