
Ursa: kontry a build v Dota 2
Ursa v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Ursa
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
Boty
- 7 minPhase Boots
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 10 minPerseverance
- 14 minBattle Fury
- 17 minBlink Dagger
- 23 minSkull Basher
- 28 minBlack King Bar
- 29 minAghanim's Scepter
- 33 minMonkey King Bar
- 35 minAbyssal Blade
Talenty
- Earthshock has 2 Charges 15 %+3 útoky Overpower 85 %25
- +300 k rozsahu Earthshock 15 %+6 k poškození za útok Fury Swipes 85 %20
- +0.5% k pošk. dle zdraví Maul 0 %+25% k odolnosti vůči změně stavu Enrage 100 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Fury Swipes
- úr. 10Overpower
- úr. 15Earthshock
- Pozice 1: Bezpečná linka89 %
Silní proti Ursa
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 53,0 % | 1 315 | |
| +4,6% | 60,1 % | 3 274 | |
| +4,2% | 55,3 % | 1 733 | |
| +4,0% | 58,5 % | 3 434 | |
| +3,9% | 55,6 % | 563 | |
| +3,8% | 56,5 % | 2 930 | |
| +3,6% | 52,8 % | 1 647 | |
| +3,3% | 50,5 % | 1 433 | |
| +3,2% | 61,0 % | 367 | |
| +3,2% | 47,7 % | 1 322 | |
| +3,0% | 49,4 % | 2 221 | |
| +2,7% | 53,3 % | 2 590 |
Ursa je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 55,4 % | 1 003 | |
| +5,2% | 53,2 % | 568 | |
| +4,3% | 53,5 % | 3 726 | |
| +3,9% | 51,5 % | 204 | |
| +3,1% | 56,5 % | 1 769 | |
| +2,9% | 53,2 % | 2 823 | |
| +2,7% | 51,3 % | 3 335 | |
| +2,6% | 50,0 % | 1 111 | |
| +2,4% | 51,9 % | 1 114 | |
| +2,3% | 60,1 % | 3 159 | |
| +2,2% | 49,4 % | 3 253 | |
| +2,1% | 51,3 % | 8 886 |
S kým je Ursa silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 58,8 % | 374 | |
| +3,6% | 51,7 % | 1 388 | |
| +3,1% | 51,4 % | 292 | |
| +3,1% | 54,7 % | 316 | |
| +2,6% | 52,5 % | 1 260 | |
| +2,5% | 50,3 % | 429 | |
| +2,2% | 49,7 % | 2 474 | |
| +2,2% | 51,3 % | 997 | |
| +2,1% | 51,6 % | 4 593 | |
| +2,0% | 50,8 % | 1 265 | |
| +1,9% | 50,6 % | 2 091 | |
| +1,8% | 54,0 % | 3 661 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











