
Tiny: kontry a build v Dota 2
Tiny v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tiny
Start
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 13 minEcho Sabre
- 18 minBlink Dagger
- 19 minShadow Blade
- 24 minSilver Edge
- 26 minHarpoon
- 29 minCrystalys
- 30 minBlack King Bar
- 34 minDaedalus
Talenty
- -8s z cooldownu Avalanche 18 %2 nabití Toss 82 %25
- +60 k základnímu poškození Tree Grab 94 %Toss nevyžadující cíl 6 %20
- +10 k síle 85 %+90 k celkovému poškození Avalanche 15 %15
- +150 k dosahu Avalanche 5 %+2 útoky Tree Grab 95 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Tree Grab
- úr. 9Avalanche
- úr. 15Toss
- Pozice 3: Vedlejší linka38 %
- Pozice 1: Bezpečná linka23 %
- Pozice 4: Support17 %
- Pozice 2: Prostřední linka14 %
Silní proti Tiny
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 58,4 % | 1 010 | |
| +3,9% | 56,5 % | 407 | |
| +3,5% | 58,6 % | 512 | |
| +3,3% | 57,3 % | 1 154 | |
| +3,2% | 61,7 % | 363 | |
| +3,0% | 57,0 % | 530 | |
| +2,9% | 59,7 % | 494 | |
| +2,9% | 60,3 % | 2 214 | |
| +2,8% | 54,6 % | 388 | |
| +2,8% | 58,0 % | 1 352 | |
| +2,5% | 59,7 % | 2 351 | |
| +2,5% | 56,5 % | 1 075 |
Tiny je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 52,9 % | 346 | |
| +5,4% | 52,7 % | 480 | |
| +4,7% | 50,7 % | 566 | |
| +4,6% | 53,1 % | 322 | |
| +4,5% | 55,0 % | 238 | |
| +3,9% | 49,6 % | 448 | |
| +3,4% | 49,6 % | 274 | |
| +3,2% | 44,1 % | 211 | |
| +3,1% | 49,3 % | 140 | |
| +2,9% | 48,6 % | 587 | |
| +2,8% | 47,1 % | 448 | |
| +2,5% | 49,5 % | 301 |
S kým je Tiny silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 50,8 % | 388 | |
| +4,4% | 45,1 % | 326 | |
| +4,0% | 49,3 % | 560 | |
| +3,8% | 48,0 % | 367 | |
| +3,5% | 47,9 % | 332 | |
| +3,2% | 51,4 % | 313 | |
| +3,2% | 45,3 % | 580 | |
| +3,2% | 44,1 % | 540 | |
| +3,2% | 45,9 % | 416 | |
| +3,2% | 48,3 % | 1 845 | |
| +3,1% | 46,3 % | 492 | |
| +2,8% | 52,7 % | 1 321 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











