
Tiny: kontry a build v Dota 2
Tiny v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tiny
Start
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 13 minEcho Sabre
- 18 minBlink Dagger
- 19 minShadow Blade
- 24 minSilver Edge
- 26 minHarpoon
- 29 minCrystalys
- 30 minBlack King Bar
- 34 minDaedalus
Talenty
- -8s z cooldownu Avalanche 18 %2 nabití Toss 82 %25
- +60 k základnímu poškození Tree Grab 94 %Toss nevyžadující cíl 6 %20
- +10 k síle 85 %+90 k celkovému poškození Avalanche 15 %15
- +150 k dosahu Avalanche 5 %+2 útoky Tree Grab 95 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Tree Grab
- úr. 9Avalanche
- úr. 15Toss
- Pozice 1: Bezpečná linka34 %
- Pozice 3: Vedlejší linka24 %
- Pozice 4: Support19 %
- Pozice 2: Prostřední linka16 %
Silní proti Tiny
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 58,5 % | 620 | |
| +4,8% | 63,0 % | 3 569 | |
| +4,1% | 63,7 % | 466 | |
| +4,1% | 57,8 % | 1 238 | |
| +3,7% | 55,9 % | 632 | |
| +3,6% | 56,4 % | 606 | |
| +3,4% | 57,4 % | 993 | |
| +3,2% | 55,4 % | 413 | |
| +3,2% | 60,2 % | 3 111 | |
| +2,8% | 62,7 % | 378 | |
| +2,4% | 59,1 % | 474 | |
| +2,2% | 59,0 % | 925 |
Tiny je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 51,7 % | 207 | |
| +4,6% | 51,9 % | 543 | |
| +4,6% | 51,6 % | 159 | |
| +3,7% | 45,5 % | 3 495 | |
| +3,5% | 47,0 % | 655 | |
| +3,3% | 52,2 % | 435 | |
| +3,3% | 47,7 % | 925 | |
| +3,2% | 47,7 % | 1 322 | |
| +3,0% | 48,5 % | 466 | |
| +2,7% | 45,1 % | 497 | |
| +2,7% | 46,8 % | 3 591 | |
| +2,6% | 44,6 % | 757 |
S kým je Tiny silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 48,8 % | 320 | |
| +3,2% | 45,9 % | 908 | |
| +3,0% | 43,1 % | 684 | |
| +2,9% | 41,9 % | 387 | |
| +2,9% | 45,9 % | 344 | |
| +2,5% | 44,7 % | 293 | |
| +2,4% | 47,5 % | 556 | |
| +2,4% | 48,0 % | 660 | |
| +2,2% | 46,5 % | 2 544 | |
| +2,0% | 47,6 % | 2 059 | |
| +1,9% | 43,3 % | 2 689 | |
| +1,9% | 45,5 % | 940 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











