
Tiny: kontry a build v Dota 2
Tiny v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tiny
Start
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 13 minEcho Sabre
- 18 minBlink Dagger
- 19 minShadow Blade
- 24 minSilver Edge
- 26 minHarpoon
- 29 minCrystalys
- 30 minBlack King Bar
- 34 minDaedalus
Talenty
- -8s z cooldownu Avalanche 18 %2 nabití Toss 82 %25
- +60 k základnímu poškození Tree Grab 94 %Toss nevyžadující cíl 6 %20
- +10 k síle 85 %+90 k celkovému poškození Avalanche 15 %15
- +150 k dosahu Avalanche 5 %+2 útoky Tree Grab 95 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Tree Grab
- úr. 9Avalanche
- úr. 15Toss
- Pozice 3: Vedlejší linka47 %
- Pozice 1: Bezpečná linka17 %
- Pozice 4: Support16 %
- Pozice 2: Prostřední linka11 %
Silní proti Tiny
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 60,9 % | 524 | |
| +4,0% | 62,0 % | 216 | |
| +3,9% | 60,5 % | 185 | |
| +3,6% | 55,5 % | 128 | |
| +3,6% | 56,0 % | 150 | |
| +3,2% | 60,6 % | 1 109 | |
| +3,0% | 55,7 % | 404 | |
| +2,6% | 59,4 % | 342 | |
| +2,5% | 57,3 % | 192 | |
| +2,4% | 54,7 % | 616 | |
| +2,4% | 61,0 % | 498 | |
| +2,3% | 55,6 % | 302 |
Tiny je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 66,2 % | 68 | |
| +5,1% | 55,8 % | 129 | |
| +4,7% | 50,5 % | 103 | |
| +4,4% | 53,4 % | 178 | |
| +4,2% | 59,6 % | 57 | |
| +4,2% | 49,7 % | 620 | |
| +3,7% | 53,0 % | 151 | |
| +3,2% | 48,7 % | 117 | |
| +3,1% | 48,1 % | 316 | |
| +2,8% | 45,9 % | 703 | |
| +2,8% | 47,0 % | 132 | |
| +2,7% | 51,3 % | 544 |
S kým je Tiny silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 52,0 % | 223 | |
| +4,5% | 52,0 % | 98 | |
| +4,1% | 48,6 % | 138 | |
| +3,7% | 50,4 % | 125 | |
| +3,6% | 45,0 % | 109 | |
| +3,5% | 49,3 % | 201 | |
| +3,2% | 42,3 % | 26 | |
| +3,2% | 51,8 % | 284 | |
| +3,1% | 52,6 % | 78 | |
| +3,0% | 50,5 % | 744 | |
| +2,8% | 45,6 % | 125 | |
| +2,8% | 49,0 % | 386 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











