
Snapfire: kontry a build v Dota 2
Snapfire v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Snapfire
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 11 minArcane Boots
- 32 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 22 minBlink Dagger
- 22 minGlimmer Cape
- 25 minForce Staff
- 25 minKaya
Talenty
- +60% k pošk. útoku pro Lil' Shredder 18 %+6 koulí Mortimer Kisses 82 %25
- +2 cíle Lil' Shredder 100 %2 nabití Firesnap Cookie 0 %20
- +2 útoky Lil' Shredder 25 %+125 k dosahům schopností 75 %15
- +70 k poškození Scatterblast 29 %+30 k pošk. hořením Mortimer Kisses za sekundu 71 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Scatterblast
- úr. 10Firesnap Cookie
- úr. 15Lil' Shredder
- Pozice 4: Support38 %
- Pozice 5: Hard Support28 %
- Pozice 2: Prostřední linka26 %
Silní proti Snapfire
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 56,0 % | 1 927 | |
| +2,6% | 49,6 % | 1 463 | |
| +2,3% | 52,7 % | 3 333 | |
| +2,1% | 57,3 % | 6 791 | |
| +2,0% | 49,3 % | 2 435 | |
| +2,0% | 55,5 % | 4 428 | |
| +1,9% | 52,6 % | 4 741 | |
| +1,8% | 51,0 % | 8 829 | |
| +1,7% | 49,0 % | 3 059 | |
| +1,6% | 54,3 % | 1 683 | |
| +1,6% | 50,0 % | 2 052 | |
| +1,4% | 50,1 % | 3 019 |
Snapfire je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 48,9 % | 603 | |
| +2,7% | 51,2 % | 1 143 | |
| +2,6% | 52,5 % | 1 166 | |
| +2,5% | 50,3 % | 1 264 | |
| +2,5% | 53,6 % | 1 592 | |
| +2,5% | 49,8 % | 1 942 | |
| +2,2% | 54,1 % | 3 521 | |
| +1,9% | 55,5 % | 3 708 | |
| +1,9% | 55,6 % | 1 026 | |
| +1,8% | 54,6 % | 934 | |
| +1,8% | 59,2 % | 343 | |
| +1,7% | 51,8 % | 542 |
S kým je Snapfire silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 59,8 % | 560 | |
| +3,0% | 49,7 % | 918 | |
| +2,6% | 51,7 % | 495 | |
| +2,4% | 50,1 % | 6 211 | |
| +1,8% | 54,5 % | 2 264 | |
| +1,8% | 49,2 % | 709 | |
| +1,7% | 53,8 % | 6 983 | |
| +1,6% | 51,8 % | 508 | |
| +1,6% | 48,4 % | 1 848 | |
| +1,6% | 51,0 % | 10 073 | |
| +1,6% | 53,4 % | 4 020 | |
| +1,5% | 49,9 % | 2 711 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











