
Snapfire: kontry a build v Dota 2
Snapfire v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Snapfire
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 11 minArcane Boots
- 32 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 22 minBlink Dagger
- 22 minGlimmer Cape
- 25 minForce Staff
- 25 minKaya
Talenty
- +60% k pošk. útoku pro Lil' Shredder 18 %+6 koulí Mortimer Kisses 82 %25
- +2 cíle Lil' Shredder 100 %2 nabití Firesnap Cookie 0 %20
- +2 útoky Lil' Shredder 25 %+125 k dosahům schopností 75 %15
- +70 k poškození Scatterblast 29 %+30 k pošk. hořením Mortimer Kisses za sekundu 71 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Scatterblast
- úr. 10Firesnap Cookie
- úr. 15Lil' Shredder
- Pozice 4: Support35 %
- Pozice 2: Prostřední linka30 %
- Pozice 5: Hard Support24 %
- Pozice 3: Vedlejší linka11 %
Silní proti Snapfire
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 57,0 % | 721 | |
| +3,0% | 57,2 % | 3 537 | |
| +2,4% | 50,7 % | 471 | |
| +2,3% | 52,9 % | 3 529 | |
| +2,3% | 52,7 % | 1 337 | |
| +2,0% | 52,2 % | 393 | |
| +2,0% | 50,4 % | 1 372 | |
| +2,0% | 55,5 % | 809 | |
| +1,9% | 56,3 % | 309 | |
| +1,9% | 58,8 % | 891 | |
| +1,9% | 53,6 % | 590 | |
| +1,7% | 50,2 % | 660 |
Snapfire je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 59,2 % | 417 | |
| +4,3% | 45,1 % | 235 | |
| +4,2% | 55,1 % | 283 | |
| +3,8% | 55,5 % | 119 | |
| +3,7% | 57,3 % | 417 | |
| +2,8% | 55,2 % | 473 | |
| +2,5% | 50,6 % | 1 189 | |
| +2,5% | 52,4 % | 2 546 | |
| +2,3% | 47,7 % | 174 | |
| +2,3% | 52,0 % | 758 | |
| +2,3% | 53,7 % | 693 | |
| +2,2% | 49,6 % | 1 443 |
S kým je Snapfire silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 60,2 % | 176 | |
| +3,5% | 53,1 % | 593 | |
| +3,0% | 57,9 % | 639 | |
| +2,9% | 52,3 % | 176 | |
| +2,7% | 47,7 % | 989 | |
| +2,6% | 53,6 % | 1 876 | |
| +2,4% | 53,4 % | 2 286 | |
| +2,3% | 50,8 % | 2 279 | |
| +2,3% | 54,6 % | 251 | |
| +1,9% | 52,4 % | 412 | |
| +1,8% | 55,8 % | 269 | |
| +1,8% | 51,6 % | 1 150 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











