
Rubick: kontry a build v Dota 2
Rubick v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Rubick
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 9 minInfused Raindrops
- 21 minBlink Dagger
- 22 minAether Lens
- 25 minGlimmer Cape
- 25 minForce Staff
- 29 minEul's Scepter of Divinity
- 31 minAghanim's Shard
- 34 minAghanim's Scepter
Talenty
- 1.5× bonusy Curiosity 0 %+40% k síle ukradených schopností 100 %25
- +12% k redukci poškození nepřátel Fade Bolt 0 %Telekinesis udílející dopadem poškození ve výši 300 100 %20
- -40% ze spotřeb many ukradených schopností 64 %-4s z cooldownu Fade Bolt 36 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Fade Bolt
- úr. 10Arcane Supremacy
- úr. 15Telekinesis
- Pozice 4: Support58 %
- Pozice 5: Hard Support25 %
- Pozice 2: Prostřední linka16 %
Silní proti Rubick
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 56,5 % | 154 | |
| +3,5% | 56,0 % | 1 592 | |
| +3,4% | 57,0 % | 1 398 | |
| +3,0% | 58,5 % | 386 | |
| +2,8% | 55,0 % | 1 441 | |
| +2,5% | 54,2 % | 1 641 | |
| +2,2% | 50,3 % | 987 | |
| +2,2% | 54,9 % | 4 247 | |
| +2,0% | 50,2 % | 2 246 | |
| +2,0% | 51,7 % | 2 908 | |
| +1,8% | 54,4 % | 1 567 | |
| +1,8% | 54,3 % | 4 754 |
Rubick je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,7% | 63,1 % | 1 680 | |
| +6,6% | 59,5 % | 689 | |
| +3,8% | 48,0 % | 1 255 | |
| +2,8% | 53,9 % | 9 020 | |
| +2,7% | 55,8 % | 2 225 | |
| +2,7% | 57,0 % | 654 | |
| +2,6% | 48,6 % | 980 | |
| +2,6% | 55,9 % | 1 870 | |
| +2,6% | 54,1 % | 1 354 | |
| +2,4% | 52,3 % | 1 435 | |
| +2,2% | 56,9 % | 1 924 | |
| +2,1% | 50,2 % | 4 373 |
S kým je Rubick silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 50,9 % | 489 | |
| +3,9% | 55,7 % | 318 | |
| +3,6% | 51,2 % | 914 | |
| +3,5% | 57,0 % | 725 | |
| +3,3% | 55,0 % | 667 | |
| +2,8% | 50,6 % | 1 018 | |
| +2,4% | 59,8 % | 428 | |
| +2,3% | 54,2 % | 367 | |
| +2,2% | 57,3 % | 1 997 | |
| +2,1% | 51,6 % | 943 | |
| +2,0% | 53,6 % | 1 272 | |
| +2,0% | 55,1 % | 861 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











