
Rubick: kontry a build v Dota 2
Rubick v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Rubick
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 9 minInfused Raindrops
- 21 minBlink Dagger
- 22 minAether Lens
- 25 minGlimmer Cape
- 25 minForce Staff
- 29 minEul's Scepter of Divinity
- 31 minAghanim's Shard
- 34 minAghanim's Scepter
Talenty
- 1.5× bonusy Curiosity 0 %+40% k síle ukradených schopností 100 %25
- +12% k redukci poškození nepřátel Fade Bolt 0 %Telekinesis udílející dopadem poškození ve výši 300 100 %20
- -40% ze spotřeb many ukradených schopností 64 %-4s z cooldownu Fade Bolt 36 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Fade Bolt
- úr. 10Arcane Supremacy
- úr. 15Telekinesis
- Pozice 4: Support47 %
- Pozice 5: Hard Support34 %
- Pozice 2: Prostřední linka17 %
Silní proti Rubick
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,4% | 52,1 % | 3 817 | |
| +2,2% | 52,3 % | 2 049 | |
| +2,2% | 50,6 % | 3 861 | |
| +2,0% | 51,8 % | 2 238 | |
| +2,0% | 45,1 % | 6 056 | |
| +1,9% | 49,2 % | 1 511 | |
| +1,8% | 46,9 % | 426 | |
| +1,6% | 54,9 % | 11 111 | |
| +1,5% | 50,7 % | 3 744 | |
| +1,5% | 52,4 % | 8 184 | |
| +1,4% | 55,9 % | 811 | |
| +1,4% | 53,2 % | 1 126 |
Rubick je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 57,2 % | 4 622 | |
| +4,3% | 53,8 % | 2 342 | |
| +3,3% | 57,0 % | 1 605 | |
| +2,4% | 56,3 % | 1 079 | |
| +2,1% | 52,6 % | 6 342 | |
| +2,0% | 53,9 % | 2 563 | |
| +1,9% | 53,8 % | 3 417 | |
| +1,9% | 52,5 % | 5 008 | |
| +1,8% | 53,4 % | 5 343 | |
| +1,7% | 49,3 % | 10 898 | |
| +1,7% | 51,1 % | 8 920 | |
| +1,7% | 54,9 % | 2 517 |
S kým je Rubick silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,5% | 55,6 % | 662 | |
| +2,3% | 52,2 % | 999 | |
| +2,3% | 49,5 % | 657 | |
| +2,3% | 50,2 % | 3 277 | |
| +2,1% | 48,4 % | 1 921 | |
| +2,0% | 49,7 % | 638 | |
| +1,9% | 47,5 % | 2 701 | |
| +1,8% | 52,6 % | 2 558 | |
| +1,8% | 48,9 % | 1 484 | |
| +1,8% | 55,9 % | 887 | |
| +1,6% | 53,5 % | 8 595 | |
| +1,5% | 44,9 % | 2 510 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











