
Magnus: kontry a build v Dota 2
Magnus v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Magnus
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Quelling Blade
- Gauntlets of Strength
- Magic Stick
Boty
- 9 minPower Treads
- 9 minArcane Boots
Během hry
- 1 minBracer
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minBlink Dagger
- 16 minKaya
- 20 minYasha and Kaya
- 25 minBlack King Bar
- 26 minAghanim's Scepter
Talenty
- Vlna Shockwave se vrací k Magnusovi 39 %+0.8s k době omráčení Reverse Polarity 61 %25
- +125 k poškození Shockwave 59 %+15% ke vzdálenosti na poškození Skewer 41 %20
- +14 k atributům za hrdinu chyceného Reverse Polarity 39 %-5s z cooldownu Skewer 61 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Shockwave
- úr. 10Skewer
- úr. 15Empower
- Pozice 3: Vedlejší linka50 %
- Pozice 2: Prostřední linka21 %
- Pozice 4: Support17 %
- Pozice 5: Hard Support11 %
Silní proti Magnus
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 56,1 % | 1 403 | |
| +2,2% | 53,9 % | 9 076 | |
| +2,2% | 52,3 % | 4 248 | |
| +2,1% | 50,2 % | 2 833 | |
| +2,1% | 52,1 % | 4 348 | |
| +2,0% | 55,9 % | 10 709 | |
| +2,0% | 50,9 % | 4 593 | |
| +2,0% | 49,3 % | 2 819 | |
| +2,0% | 54,0 % | 6 892 | |
| +1,7% | 49,8 % | 2 367 | |
| +1,7% | 49,6 % | 5 061 | |
| +1,6% | 59,1 % | 780 |
Magnus je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 51,9 % | 3 259 | |
| +2,4% | 47,8 % | 6 762 | |
| +2,4% | 56,2 % | 927 | |
| +2,3% | 51,2 % | 2 112 | |
| +2,2% | 53,6 % | 3 390 | |
| +2,2% | 52,3 % | 1 949 | |
| +2,0% | 47,6 % | 2 434 | |
| +2,0% | 50,3 % | 5 571 | |
| +1,9% | 49,6 % | 2 637 | |
| +1,9% | 50,8 % | 14 508 | |
| +1,8% | 53,7 % | 4 014 | |
| +1,7% | 54,9 % | 173 |
S kým je Magnus silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 53,3 % | 1 317 | |
| +4,1% | 59,5 % | 543 | |
| +3,3% | 54,6 % | 1 133 | |
| +3,1% | 54,1 % | 1 145 | |
| +3,0% | 51,5 % | 868 | |
| +2,9% | 54,4 % | 895 | |
| +2,9% | 47,4 % | 291 | |
| +2,9% | 59,2 % | 647 | |
| +2,8% | 54,9 % | 11 424 | |
| +2,6% | 49,1 % | 930 | |
| +2,5% | 53,6 % | 1 855 | |
| +2,2% | 49,1 % | 1 207 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











