
Magnus: kontry a build v Dota 2
Magnus v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Magnus
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Quelling Blade
- Gauntlets of Strength
- Magic Stick
Boty
- 9 minPower Treads
- 9 minArcane Boots
Během hry
- 1 minBracer
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minBlink Dagger
- 16 minKaya
- 20 minYasha and Kaya
- 25 minBlack King Bar
- 26 minAghanim's Scepter
Talenty
- Vlna Shockwave se vrací k Magnusovi 39 %+0.8s k době omráčení Reverse Polarity 61 %25
- +125 k poškození Shockwave 59 %+15% ke vzdálenosti na poškození Skewer 41 %20
- +14 k atributům za hrdinu chyceného Reverse Polarity 39 %-5s z cooldownu Skewer 61 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Shockwave
- úr. 10Skewer
- úr. 15Empower
- Pozice 3: Vedlejší linka50 %
- Pozice 4: Support18 %
- Pozice 2: Prostřední linka17 %
- Pozice 5: Hard Support13 %
Silní proti Magnus
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 55,6 % | 1 179 | |
| +2,8% | 54,3 % | 916 | |
| +2,4% | 52,0 % | 2 044 | |
| +2,4% | 51,5 % | 806 | |
| +2,2% | 52,6 % | 2 097 | |
| +1,9% | 59,4 % | 5 068 | |
| +1,6% | 53,4 % | 2 820 | |
| +1,6% | 50,9 % | 1 683 | |
| +1,6% | 53,3 % | 5 722 | |
| +1,5% | 47,4 % | 1 365 | |
| +1,4% | 51,1 % | 1 253 | |
| +1,4% | 49,9 % | 1 722 |
Magnus je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 53,0 % | 1 384 | |
| +3,3% | 53,6 % | 2 348 | |
| +2,6% | 53,5 % | 430 | |
| +2,5% | 55,9 % | 606 | |
| +2,1% | 54,9 % | 1 666 | |
| +2,0% | 49,7 % | 1 333 | |
| +1,9% | 53,3 % | 1 598 | |
| +1,8% | 51,1 % | 1 260 | |
| +1,8% | 50,1 % | 4 364 | |
| +1,7% | 51,3 % | 1 492 | |
| +1,6% | 48,4 % | 932 | |
| +1,6% | 47,1 % | 5 436 |
S kým je Magnus silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 50,1 % | 911 | |
| +3,5% | 54,5 % | 539 | |
| +3,5% | 50,2 % | 627 | |
| +3,2% | 54,2 % | 308 | |
| +2,9% | 53,9 % | 778 | |
| +2,9% | 50,7 % | 892 | |
| +2,9% | 50,9 % | 214 | |
| +2,7% | 51,2 % | 291 | |
| +2,7% | 50,2 % | 660 | |
| +2,7% | 52,9 % | 6 896 | |
| +2,5% | 49,6 % | 2 481 | |
| +2,5% | 51,7 % | 507 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











