
Lion: kontry a build v Dota 2
Lion v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Lion
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Observer a Sentry Wardy
- Wind Lace
Boty
- 7 minTranquil Boots
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 5 minWind Lace
- 17 minBlink Dagger
- 26 minGlimmer Cape
- 29 minAether Lens
- 30 minForce Staff
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- Hex s rozsahem 250 41 %+600 k dosahu/vzdálenosti Earth Spike 59 %25
- +20 k poškození za zabití Finger of Death 35 %Earth Spike vyvolávající tři řady ostnů v 30º kuželu 65 %20
- -2.0s z cooldownu Hex 75 %+15% k trvání debuffů/síle kouzel To Hell and Back 25 %15
- +10% ke zpomalení pohybu Mana Drain 32 %+20 k rychlosti pohybu 68 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Earth Spike
- úr. 10Mana Drain
- úr. 15Hex
- Pozice 5: Hard Support53 %
- Pozice 4: Support32 %
- Pozice 2: Prostřední linka14 %
Silní proti Lion
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,1% | 55,8 % | 2 579 | |
| +3,0% | 56,3 % | 883 | |
| +2,9% | 53,3 % | 1 832 | |
| +2,8% | 53,9 % | 9 020 | |
| +2,7% | 57,0 % | 1 236 | |
| +2,7% | 55,6 % | 2 858 | |
| +2,5% | 50,9 % | 1 160 | |
| +2,4% | 57,3 % | 2 881 | |
| +2,3% | 50,7 % | 1 788 | |
| +2,3% | 50,2 % | 1 723 | |
| +2,1% | 52,3 % | 660 | |
| +1,9% | 54,3 % | 269 |
Lion je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 51,9 % | 961 | |
| +3,7% | 54,4 % | 856 | |
| +3,6% | 53,5 % | 926 | |
| +3,1% | 51,8 % | 2 894 | |
| +2,7% | 54,4 % | 1 490 | |
| +2,5% | 49,5 % | 1 292 | |
| +2,3% | 52,2 % | 1 983 | |
| +2,3% | 51,3 % | 3 921 | |
| +2,2% | 57,0 % | 128 | |
| +2,2% | 48,9 % | 1 243 | |
| +2,2% | 52,9 % | 1 113 | |
| +2,0% | 50,1 % | 1 956 |
S kým je Lion silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,1% | 52,3 % | 925 | |
| +2,4% | 48,1 % | 738 | |
| +2,3% | 48,2 % | 818 | |
| +2,1% | 53,0 % | 1 591 | |
| +2,0% | 47,9 % | 2 600 | |
| +2,0% | 51,3 % | 1 612 | |
| +1,9% | 50,1 % | 1 172 | |
| +1,8% | 54,5 % | 446 | |
| +1,8% | 54,4 % | 504 | |
| +1,7% | 50,9 % | 1 990 | |
| +1,6% | 49,8 % | 1 542 | |
| +1,5% | 48,7 % | 2 639 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











