
Lion: kontry a build v Dota 2
Lion v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Lion
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Observer a Sentry Wardy
- Wind Lace
Boty
- 7 minTranquil Boots
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 5 minWind Lace
- 17 minBlink Dagger
- 26 minGlimmer Cape
- 29 minAether Lens
- 30 minForce Staff
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- Hex s rozsahem 250 41 %+600 k dosahu/vzdálenosti Earth Spike 59 %25
- +20 k poškození za zabití Finger of Death 35 %Earth Spike vyvolávající tři řady ostnů v 30º kuželu 65 %20
- -2.0s z cooldownu Hex 75 %+15% k trvání debuffů/síle kouzel To Hell and Back 25 %15
- +10% ke zpomalení pohybu Mana Drain 32 %+20 k rychlosti pohybu 68 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Earth Spike
- úr. 10Mana Drain
- úr. 15Hex
- Pozice 5: Hard Support54 %
- Pozice 4: Support31 %
- Pozice 2: Prostřední linka15 %
Silní proti Lion
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,4% | 48,0 % | 784 | |
| +2,2% | 55,5 % | 12 054 | |
| +2,1% | 52,6 % | 384 | |
| +1,9% | 52,5 % | 29 811 | |
| +1,9% | 56,2 % | 16 065 | |
| +1,8% | 48,8 % | 2 516 | |
| +1,8% | 54,7 % | 5 099 | |
| +1,7% | 57,8 % | 14 660 | |
| +1,5% | 53,1 % | 7 417 | |
| +1,5% | 56,3 % | 949 | |
| +1,3% | 51,8 % | 8 655 | |
| +1,3% | 50,8 % | 1 676 |
Lion je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 50,5 % | 1 342 | |
| +2,6% | 52,6 % | 3 217 | |
| +2,1% | 54,3 % | 5 488 | |
| +1,9% | 51,8 % | 5 950 | |
| +1,9% | 46,8 % | 12 836 | |
| +1,8% | 52,6 % | 8 155 | |
| +1,6% | 47,3 % | 20 730 | |
| +1,5% | 50,1 % | 13 303 | |
| +1,5% | 49,1 % | 5 909 | |
| +1,5% | 51,8 % | 14 142 | |
| +1,4% | 47,4 % | 9 172 | |
| +1,3% | 58,4 % | 10 791 |
S kým je Lion silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +1,9% | 52,0 % | 2 452 | |
| +1,7% | 43,6 % | 7 659 | |
| +1,7% | 50,6 % | 3 049 | |
| +1,6% | 51,4 % | 4 776 | |
| +1,4% | 50,4 % | 3 314 | |
| +1,3% | 49,1 % | 3 260 | |
| +1,3% | 47,0 % | 2 250 | |
| +1,2% | 52,6 % | 11 586 | |
| +1,2% | 45,8 % | 1 429 | |
| +1,2% | 51,7 % | 2 321 | |
| +1,2% | 51,1 % | 3 707 | |
| +1,2% | 50,0 % | 184 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











