
Faceless Void: kontry a build v Dota 2
Faceless Void v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Faceless Void
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Circlet
- Slippers of Agility
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 12 minPerseverance
- 13 minMask of Madness
- 16 minBattle Fury
- 17 minMaelstrom
- 21 minYasha
- 23 minMjollnir
- 25 minManta Style
- 31 minBlack King Bar
Talenty
- 20% šance na vyhnutí se poškození 51 %+140 k rozsahu Chronosphere 49 %25
- +80 k rychlosti útoku v Chronosphere 72 %-1.0s z cooldownu Time Walk 28 %20
- +35 k poškození Time Lock 49 %+125 k dosahu Time Walk 51 %15
- +6 k pošk. za sek. za cooldown Time Dilation 21 %+0.5s k vyblokovanému čas. úseku Time Walk 79 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Time Walk
- úr. 10Time Lock
- úr. 15Time Dilation
- Pozice 1: Bezpečná linka94 %
Silní proti Faceless Void
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 55,3 % | 389 | |
| +3,6% | 56,7 % | 1 771 | |
| +3,1% | 54,1 % | 887 | |
| +3,0% | 57,7 % | 2 080 | |
| +2,9% | 53,7 % | 958 | |
| +2,7% | 53,8 % | 1 282 | |
| +2,7% | 59,9 % | 481 | |
| +2,6% | 54,3 % | 2 340 | |
| +2,3% | 53,4 % | 859 | |
| +2,3% | 49,4 % | 502 | |
| +2,1% | 52,9 % | 4 693 | |
| +2,1% | 49,7 % | 1 492 |
Faceless Void je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 56,2 % | 870 | |
| +5,6% | 52,5 % | 240 | |
| +4,3% | 55,9 % | 340 | |
| +4,3% | 54,9 % | 1 994 | |
| +4,1% | 56,1 % | 1 195 | |
| +3,1% | 48,8 % | 2 464 | |
| +3,0% | 52,4 % | 1 001 | |
| +3,0% | 48,8 % | 508 | |
| +2,7% | 51,2 % | 1 241 | |
| +2,5% | 52,5 % | 1 146 | |
| +2,5% | 51,8 % | 1 344 | |
| +2,4% | 53,2 % | 1 104 |
S kým je Faceless Void silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 50,8 % | 1 288 | |
| +4,3% | 50,2 % | 514 | |
| +4,0% | 51,5 % | 293 | |
| +3,9% | 50,9 % | 1 064 | |
| +3,2% | 49,5 % | 675 | |
| +2,7% | 51,4 % | 874 | |
| +1,8% | 53,4 % | 1 081 | |
| +1,8% | 49,6 % | 4 054 | |
| +1,7% | 49,5 % | 4 678 | |
| +1,6% | 50,0 % | 8 004 | |
| +1,5% | 51,8 % | 1 062 | |
| +1,4% | 46,5 % | 866 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











