
Faceless Void: kontry a build v Dota 2
Faceless Void v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Faceless Void
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Circlet
- Slippers of Agility
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 12 minPerseverance
- 13 minMask of Madness
- 16 minBattle Fury
- 17 minMaelstrom
- 21 minYasha
- 23 minMjollnir
- 25 minManta Style
- 31 minBlack King Bar
Talenty
- 20% šance na vyhnutí se poškození 51 %+140 k rozsahu Chronosphere 49 %25
- +80 k rychlosti útoku v Chronosphere 72 %-1.0s z cooldownu Time Walk 28 %20
- +35 k poškození Time Lock 49 %+125 k dosahu Time Walk 51 %15
- +6 k pošk. za sek. za cooldown Time Dilation 21 %+0.5s k vyblokovanému čas. úseku Time Walk 79 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Time Walk
- úr. 10Time Lock
- úr. 15Time Dilation
- Pozice 1: Bezpečná linka88 %
Silní proti Faceless Void
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 57,5 % | 292 | |
| +3,8% | 53,4 % | 519 | |
| +3,4% | 54,7 % | 225 | |
| +3,2% | 56,4 % | 739 | |
| +3,2% | 58,2 % | 1 035 | |
| +3,1% | 53,2 % | 476 | |
| +3,0% | 57,9 % | 242 | |
| +2,7% | 55,4 % | 666 | |
| +2,6% | 54,0 % | 652 | |
| +2,6% | 59,5 % | 168 | |
| +2,3% | 55,6 % | 2 495 | |
| +1,9% | 55,6 % | 1 177 |
Faceless Void je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,0% | 58,2 % | 79 | |
| +5,0% | 57,2 % | 285 | |
| +4,7% | 56,4 % | 722 | |
| +4,1% | 56,4 % | 291 | |
| +3,9% | 56,7 % | 217 | |
| +3,5% | 55,1 % | 731 | |
| +3,4% | 52,7 % | 507 | |
| +3,2% | 48,9 % | 1 721 | |
| +2,9% | 53,8 % | 485 | |
| +2,9% | 57,8 % | 256 | |
| +2,7% | 56,5 % | 168 | |
| +2,6% | 53,7 % | 328 |
S kým je Faceless Void silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 55,1 % | 325 | |
| +3,3% | 52,4 % | 2 048 | |
| +3,1% | 48,5 % | 454 | |
| +2,9% | 53,3 % | 366 | |
| +2,8% | 57,7 % | 156 | |
| +2,7% | 55,2 % | 335 | |
| +2,7% | 49,7 % | 721 | |
| +2,6% | 50,4 % | 720 | |
| +2,5% | 52,5 % | 815 | |
| +2,5% | 48,3 % | 203 | |
| +2,4% | 52,8 % | 246 | |
| +2,3% | 52,5 % | 674 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











