
Dazzle: kontry a build v Dota 2
Dazzle v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Dazzle
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 12 minArcane Boots
- 32 minGuardian Greaves
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 19 minHoly Locket
- 20 minHeaddress
- 24 minMekansm
- 24 minGlimmer Cape
Talenty
- +40% ke zpomalení Poison Touch 42 %+1 k redukci/navýšení brnění Weave 58 %25
- -3s z cooldownu Shallow Grave 84 %+75 k pošk. Poison Touch za sekundu 16 %20
- +45 k léčení/poškození Shadow Wave 100 %+5s k trvání Nothl Projection 0 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Poison Touch
- úr. 10Shadow Wave
- úr. 15Shallow Grave
- Pozice 5: Hard Support72 %
- Pozice 4: Support26 %
Silní proti Dazzle
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 56,4 % | 1 404 | |
| +4,3% | 53,5 % | 482 | |
| +3,8% | 51,5 % | 919 | |
| +3,7% | 54,3 % | 702 | |
| +3,5% | 51,0 % | 816 | |
| +3,4% | 53,4 % | 584 | |
| +3,4% | 53,5 % | 729 | |
| +3,2% | 51,9 % | 1 012 | |
| +3,0% | 55,5 % | 449 | |
| +2,9% | 52,0 % | 706 | |
| +2,6% | 53,5 % | 808 | |
| +2,5% | 51,5 % | 361 |
Dazzle je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 56,8 % | 250 | |
| +3,5% | 53,2 % | 1 031 | |
| +3,0% | 52,3 % | 835 | |
| +2,7% | 49,7 % | 2 569 | |
| +2,7% | 50,8 % | 1 334 | |
| +2,5% | 53,7 % | 838 | |
| +2,4% | 55,6 % | 978 | |
| +2,3% | 55,5 % | 1 475 | |
| +2,2% | 46,4 % | 2 451 | |
| +2,2% | 56,5 % | 460 | |
| +2,1% | 53,7 % | 717 | |
| +2,1% | 56,6 % | 477 |
S kým je Dazzle silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 56,4 % | 149 | |
| +4,0% | 56,0 % | 887 | |
| +3,8% | 53,5 % | 544 | |
| +3,4% | 40,0 % | 115 | |
| +3,1% | 49,1 % | 214 | |
| +2,7% | 55,2 % | 259 | |
| +2,5% | 51,1 % | 709 | |
| +2,4% | 49,9 % | 677 | |
| +2,2% | 53,8 % | 1 480 | |
| +2,2% | 52,4 % | 1 011 | |
| +2,1% | 51,2 % | 821 | |
| +2,0% | 50,5 % | 1 077 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











