
Viper: kontry a build v Dota 2
Viper v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Viper
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Slippers of Agility
- Observer Ward
Boty
- 18 minBoots of Travel
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minWraith Band
- 2 minBracer
- 2 minNull Talisman
- 3 minMagic Wand
- 4 minInfused Raindrops
- 13 minDragon Lance
- 21 minYasha
- 22 minHurricane Pike
- 32 minBlack King Bar
Talenty
- Nethertoxin s rozsahem navyšovaným o 25 každých 0.5s 31 %-50% z cooldownu/spotřeby many Viper Strike 69 %25
- +70 k pošk. Viper Strike za sekundu 65 %+0.35 k pošk. za 1 chybějící % zdraví Predator 35 %20
- +20/40 k min./max. pošk. Nethertoxin za sekundu 30 %+15% ke zpomalení/poškození za sečtení Poison Attack 70 %15
- +1s k trvání Viper Strike 66 %+15 k pošk. Corrosive Skin za sekundu 34 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Poison Attack
- úr. 12Nethertoxin
- úr. 14Corrosive Skin
- Pozice 2: Prostřední linka50 %
- Pozice 3: Vedlejší linka31 %
Silní proti Viper
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 60,9 % | 3 847 | |
| +4,8% | 60,6 % | 1 203 | |
| +4,0% | 57,9 % | 432 | |
| +3,9% | 52,8 % | 345 | |
| +3,8% | 57,1 % | 1 600 | |
| +3,5% | 56,5 % | 1 479 | |
| +3,5% | 52,5 % | 1 103 | |
| +3,5% | 50,5 % | 455 | |
| +2,7% | 54,5 % | 7 474 | |
| +2,7% | 50,5 % | 1 080 | |
| +2,6% | 52,2 % | 1 769 | |
| +2,5% | 52,0 % | 1 143 |
Viper je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 57,5 % | 1 476 | |
| +5,1% | 54,5 % | 200 | |
| +4,6% | 53,6 % | 3 340 | |
| +4,4% | 56,3 % | 1 326 | |
| +4,2% | 53,6 % | 1 526 | |
| +4,0% | 52,1 % | 850 | |
| +3,9% | 48,6 % | 3 674 | |
| +3,8% | 49,6 % | 742 | |
| +3,3% | 57,3 % | 1 154 | |
| +2,8% | 51,8 % | 1 518 | |
| +2,3% | 55,6 % | 205 | |
| +2,2% | 48,9 % | 5 296 |
S kým je Viper silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 60,0 % | 230 | |
| +3,0% | 47,6 % | 776 | |
| +2,7% | 51,1 % | 528 | |
| +2,5% | 50,1 % | 774 | |
| +2,2% | 48,2 % | 1 710 | |
| +2,2% | 49,5 % | 430 | |
| +2,1% | 46,2 % | 689 | |
| +2,1% | 51,2 % | 2 914 | |
| +2,0% | 47,9 % | 1 615 | |
| +1,9% | 52,6 % | 1 510 | |
| +1,8% | 51,5 % | 1 695 | |
| +1,8% | 49,4 % | 3 588 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











